Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért nem akartok találkozni?

Miért nem akartok találkozni?

Figyelt kérdés

Előre szólok: 25 F

:D

Szóval egy időben én nem akartam találkozni azokkal, akikkel online beszélek. Aztán rájöttem, hogy ez fontos a másiknak, nem lehet titkolózni, s az internet biztonságában maradni.

Szóval változtattam, s akivel egy hullámhosszra kerültem akármilyen platformon, beszélgetés közben, annak felajánlottam, hogy találkozzunk, csináljunk közös programot.

Volt, hogy abba a városba utaztam, ahol a másik lakott saját ügyemben, de szóltam neki, hogy jöjjön ki a vonathoz, ha akar. :D


És azóta, senki nem akar találkozni. :D


Amíg én nem akartam, mindenki, amióta én akarok, senki.

Miért van ez szerintetek? :D



2021. jan. 5. 19:07
1 2
 1/13 anonim válasza:

Nos, én elég fiatal vagyok, és nekem nem is lehet ugyanolyan a meglátásom,mint a korosztályodnak, de nyilván a hölgyek azért mennek bele egy internetes ismerkedésbe könnyelműen,mert annak még nincs komolyabb következménye, könnyen ki lehet szállni :C

Viszont,ha találkozásra fordul a helyzet,az már egy komoly dolog. Igazán személyes is,nem így,mint az üzenetek a világhálón keresztül. Élőben látjátok egymást, tapasztaljátok egymás reakcióit bármire. És ez már nem olyan könnyelmű lépés. És nem is vesznek részt benne. Ebből már nehezebb "kiszállni"

2021. jan. 5. 19:13
 2/13 A kérdező kommentje:

de akkor minek ismerkedik. :D

egy kapcsolatot nem lehet a végtelenségig online keretek között tartani. Egészen egyszerűen nem megy.

2021. jan. 5. 19:15
 3/13 anonim válasza:

Én most imakörösökkel találkozom a legszívesebben. Egy nagyon kicsi csipet-csapat vagyunk - DE JÓL KIJÖVÜNK! :)


Bízunk benne, hogy a koronavírus elmúltával már nem csak 4-es létszámmal


(2 m-es távolság SZIGORÚAN MEGTARTVA "maszkabál" stb.!) leszünk együtt! Egyelőre szabadtéri alkalmakat tartunk, hogy ne legyünk a 4 fal közé zárva...


2 Hölgy és 2 Úr (1-1 kiegyenlítetten a két különböző nemből.)

2021. jan. 5. 19:18
 4/13 A kérdező kommentje:
Ámen
2021. jan. 5. 19:20
 5/13 anonim válasza:
Hát szerintem olyasmi lehet a háttérben, hogy a legtöbben csak unaloműzésből ismerkednek a neten, vagy csak jól esik, hogy lehet valakivel írogatni, de annyira már nem érdekli őket a másik fél, hogy találkozóba is belemenjenek. Vagy csak szimplán meggondolták magukat. :D
2021. jan. 5. 19:26
 6/13 A kérdező kommentje:
najó, de nem 2 nap után mondom, hanem akár hetek, hónapok múltán. Amikor már gyakorlatilag ismerjük egymást és lehetne egy közös program vagy valami.
2021. jan. 5. 19:31
 7/13 anonim válasza:
Egyrészt, mivel te is ilyen voltál, szerintem pont, hogy meg kéne értened őket! Másrészt, csak azért mert szóbaálltam valakivel, még nem jelenti azt, hogy látni is akarom. Harmadrészt pedig, eleinte találkozó helyett beszélgessetek videóhívásban. Úgy látjátok is egymást, de még mindig lazább, mint egy élő találka. Hátha ebbe szívesebben belemennek
2021. jan. 5. 19:40
 8/13 anonim válasza:

Nincs bennük igazi szándék, komoly vágy arra hogy felépítsenek egy kapcsolatot veled.


Volt itt gyakorin egy lány, nagyon esetlenül ismerkedni próbált, "játszmázott", kérette magát. Érdeklődött arról, hogy nézek ki, összeillünk -e, aztán kérdezte hol lakok. Kiderült, kb. 30-40 km-re lakik tőlem, egy megyében. Azt mondta rá, hogy "túl közel vagy". Érted?

Neki ROSSZ volt, hogy túl közel vagyunk egymáshoz, megijedt, hogy bármikor össze tudnánk futni, pedig ismerkedés volt a célja. Azóta is kérdések sorozatát írja ki, élvezi a sok figyelmet amit kap a férfiaktól, de senkivel sem fog találkozni.


Mások félnek hangüzenetet küldeni, képet küldeni hosszabb beszélgetések és ismeretség után. Én ezeket úgy címkézem be, hogy éretlenek még egy kapcsolathoz, nem tudják mit akarnak.


Szerintem oké felhozni pár nap múlva is, ha úgy érzed. Semmi rossz nincs abban, ha már előre jelzed a szándékodat, hogy élőbeliségre is vágysz.


"Élőben látjátok egymást, tapasztaljátok egymás reakcióit bármire. És ez már nem olyan könnyelmű lépés."

Valóságban könnyelmű, csak a félős emberek teszik nehézzé. Ugyanúgy ki lehet szállni bármikor. "Nem szeretném folytatni az ismerkedést, bocsáss meg, szia." És többet nem ír neki. Az élőbeliség a legjobb, ha valakinek komoly a szándéka.


"mert annak még nincs komolyabb következménye,"

Élő találkozásnak mi a komolyabb következménye? Az utcán mennyi emberrel találkozol, összefutsz? Miben más, ha előtte interneten megbeszéled valakivel és úgy találkozol, nem random?


Én értem amit ír a lány, de szerintem ezek nagyon mellébeszélések. Félnek, komolytalanok, nem mernek lépni. Nekem volt olyan lánnyal dolgom, aki nyitott volt és komolyan gondolta amit gondol. 3 nap múlva Ő jött el az én városomba találkozni. Ha jó emberrel beszélsz, akkor ezek nem kényes témák, hanem a másik ember is örülni fog, hogy találkozhattok.

2021. jan. 5. 19:45
 9/13 anonim válasza:

Én olyan szituációról írtam egyébként, ahol a másik fél komolynak állítja be magát, tényleg ismerkedés a célja. Ha csak beszélgetsz a másikkal, elvagytok, de ő nem érez akkora érdeklődést feléd, akkor az is teljesen érthető, ha amiatt nem akar találkozni. Ha valakitől nem akarnak semmit, csak elvannak, akkor kellemetlen lehet nekik, hogy esetleg te azt hiszed lehet bármi közöttetek, attól hogy találkoztok.

Mindegy, elkalandoztam.


"Amíg én nem akartam, mindenki, amióta én akarok, senki."

Akkor ne akarj, és hagyd, hogy ők akarják. Amikor akarják, mondd nekik, "oké, akkor mikor és hol?"


Egyébként ugye nem egy szivatós platformon ismerkedsz, ahol kamuznak a csajok hogy találkozni akarnak, aztán mégsem mennek bele?

2021. jan. 5. 19:48
 10/13 A kérdező kommentje:

köszi Arthur a választ.

Itt is szoktam ismerkedni, meg instán is főleg.

Nem keresek kifejezetten párt, még csak az elsők között sincs a motivációm erre vonatkozóan, csupán szeretek új emberekkel megismerkedni, beszélgetni.

Teljesen mindegy volt, hogy itt, gyakorin írtam, hogy nincs-e kedve találkozni, a másiknak meg instán.

De igaz, ami igaz, el kell engedni ezt a témát, azt majd lesz valami.

Csak tudod Murphy törvénye. Amíg te húzódozol, addig más nyomul, s aztán pedig fordítva. :) :D

2021. jan. 5. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!