Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kutyasétáltatáshoz társat?

Kutyasétáltatáshoz társat?

Figyelt kérdés

Szeretek egyedül lenni, de néha jó lenne valakivel együtt sétáltatni a kutyusomat, akár egy olyan személlyel is, akinek szintén van kutyája. Az enyémet mindennap elviszem, vannak napok, amikor 8-10 kilométert megyünk, és elég unalmas már ennyi idő után.


Gyms megyében lakom.


2020. dec. 3. 19:05
 1/9 anonim válasza:
Milyen kutyus?
2020. dec. 3. 19:19
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért fontos? :D
2020. dec. 3. 19:22
 3/9 anonim válasza:
Mert mondjuk egy yorki és egy dobermann nem biztos hogy haverok lennének :D
2020. dec. 3. 19:35
 4/9 anonim válasza:

Nem mered leírni hogy hol laksz?

Gondolod a kedvedért valaki átutazza gyms megyét?

2020. dec. 3. 19:42
 5/9 anonim válasza:
Az nem is kutyus,hanem cicus😛
2020. dec. 3. 20:46
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es. Hol írtam én ilyet? :D Szoktam a közeli faluig is sétálgatni, amikor sok energiám van. Ha pedig valaki ebben a megyében lakik, és TÉNYLEG érdekli, megkérdezi. :D


Nem nagy ördöngösség érdeklődni a másik iránt.

2020. dec. 3. 23:23
 7/9 anonim válasza:
Szia! Énis Gyms megyében lakom, ha közel vagyunk egymáshoz én szívesen sétáltatok veled, bár az én kutyám még kölyök
2021. jan. 12. 15:31
 8/9 A kérdező kommentje:

7-es, az nem baj, sőt... Ha egy kölyökkutya látja, hogy milyen jól viselkedik a nagyobb, akkor talán hamarabb ellesi a szokását, és szebben fog menni, szocializálódni is könnyebben tud. :)


Óváron lakom. Gondolom, Te nem, csak szerettem volna tisztázni.

2021. jan. 12. 19:13
 9/9 anonim válasza:
Igen igen, énis azért írtam, de sajnos nem ott lakom.
2021. jan. 12. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!