Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Budapesten valakinek nincs...

Budapesten valakinek nincs kedve találkozni/beszélgetni? 20/F

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és mivel még egy ideig itt leszek Budapesten kollégiumban, így arra gondoltam, hogy esetleg szívesen megismernék más embereket.

Aki szeretne, az írjon privátban ott jobban kifejtem, hogy mi érdekel, mit szeretek csinálni, ahogy ezt te is megteheted.


2020. dec. 2. 08:55
 1/4 anonim válasza:
Te szeretsz csatornán lógni meztelenül?
2020. dec. 2. 10:43
 2/4 anonim válasza:
nem. kovid van fiam , hol akarnál találkozgatni ott ahol a rendőr beleköthet hogy minek vagy , kire vársz.
2020. dec. 2. 11:06
 3/4 anonim válasza:
Mit csinálnánk?
2020. dec. 2. 15:17
 4/4 anonim válasza:

szia, én szívesen beszélgetnék veled, ugyanis meglehetősen magányos vagyok mostanában. Nyilván a találkozáshoz szükséges, hogy kialakuljon egy kölcsönös szimpátia, de nekem leírhatnád az érdeklődési körödet és legjellemzőbb jellemvonásaidat.


28f

2020. dec. 3. 01:41

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!