Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ha egy srac neha viccelodik,...

Ha egy srac neha viccelodik, mosolyog, megjegyzi amiket mondok neki akkor tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
2020. dec. 1. 09:08
 1/3 anonim válasza:
Lehetséges, de lehet olyan típus aki nem csak úgy sz*rik az emberek mondanivalójára. :D
2020. dec. 1. 09:10
 2/3 anonim válasza:
Ha mindenki mással is ezt csinálja, akkor lehet, hogy alapból ilyen jellem.
2020. dec. 1. 09:10
 3/3 anonim válasza:

Jól írják előttem! Én is ilyen "fajta" vagyok, pozitív kisugárzásom van és eléggé nyitott vagyok a való életben, ezért volt már az életem során pár kellemetlen szitum emiatt.


Pl.: Fogorvosnál ad-hoc a váróban elkezdtem beszélgetni egy korombeli hölggyel. Eléggé be volt sózva (érthető) és oldottam a feszültséget, meg biztattam. Még meg is jegyezte, hogy mennyire jó látni, hogy állok a dolgokhoz, stb.

Semmi komoly szándékom nem volt, kivéve, hogy ne legyen stresszes... Kifelé megkérdezte, hogy mikor jövök legközelebb??? Hát őőő, még nem tudom, illedelmesen elköszöntem, mert tényleg még nem tudtam mikor fogok jönni. Aztán kb. a kijárat után az autómhoz sétálva esett le, hogy valszin szimpi voltam neki, stb... :D

Fun fact: Le is lettem "hülyézve" barátom által finoman, hogy miért nem léptem!? Ad1: Nem voltam olyan hangulatban, még nem jutottam túl a szakításon. Ad2: Ha "Ad1" nem is játszik, akkor sem szerettem volna a helyzetet kihasználni, szerintem eléggé undorító dolog lett volna...


tl;dr: Személyiség kérdése is lehet. :D

#enfppower 😅

2020. dec. 1. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!