Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tetszhetek igy a...

Szerintetek tetszhetek igy a fiuknak?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok. 170 centi es 75 kilo. Folyamatban van a fogyasom, a jelenlegi sulyom irtam le. Az arcomat kifejezetten szepnek mondanam, emellett a szemelyisegem is nagyon jo. Kivancsi vagyok a velemenyetekre
2020. aug. 20. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Számomra simán jó vagy. Bejön ez a női alkat. Ráadásul azt írod, hogy jó a személyiséged is.

Szóval értékeld magad.

2020. aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%

bocsánat ha megbántok valakit de egy 16 éves lánynak ez nagyon sok, mi lesz 10 év mulva ha így folytatod 100 kg? sürgősen életmódváltás


barátnőm ennyi idősen kb 45 kg volt 25 éves korára lett kb 57-58

2020. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Figyeld meg, a sok kiehezett szuzkocka mindjart jon es mondja, hogy neki ez lenne a tokeletes alaku lany...ha meg valaki azt irja, hogy 170 centi es 30 kilo, arra is ugyanezt irjak. Szanalmasak.
2020. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%

Kevés fiúnak jösz be így kövéren, mivel sokan a vékonyakat részesíti előnyben.

Ne add fel, tarts ki a fogyásban. :)


#1

Ember, te milyen női alakról beszélsz? Egy 16 éves kamaszlányról van itt szó. Ő még fejlődő szervezet. Nála még nem beszélünk női alakról!

De téged is csak a f..rkad irányít!


Kérdező, kérlek légy nagyon óvatos, mivel egyes hímnemű egyedek a f..rkukban hordják az eszüket.

2020. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#2 edes szivem egyem a zuzadat *_* nincs semmi baj az analfabetizmussal, nem itellek el. Ezt a kommentet se biztos, h erteni fogod, nembaj. Irtam, hogy folyamatban van a fogyas. Voltam 80 kilo is ;) szoval ha igy folytatom, mi lesz 10 ev mulva? A kerdesedre valaszolva, asszem egy egesz jo no leszek es nem mellesleg egeszseges :D
2020. aug. 20. 18:15
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

18.14es Inkább a te bárgyú szöveged ad okot arra, hogy vigyázzanak veled.

Ezen mit nem értesz? A kérdező molett, létezik molett női alkat. Ez már meghaladta a felfogásodat?

A te ízlésedet nem kell kivetíteni másokra. Sokan szeretik ezt az alkatot.

2020. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%

#6

Ember, női alakról akkor beszélünk, ha az illető FELNŐTT KIFEJLETT NŐ!!!!

A kérdező fejletlen kislány, az ő teste még formálódik fejlődik.

2020. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
27%

#7 Ne haragudj, de mikor láttál utoljára 16 éves lányt?


Kérdező: Sok embernek tetszhetsz így, de ha fogysz még, biztosan nagyobb lesz a választék.

2020. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem lenne akadály,számomra a belső fontosabb
2020. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

#8

Napi szinten, plusz én is voltam 16 éves lány.

2020. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!