Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tetszhetek igy a...

Szerintetek tetszhetek igy a fiuknak?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok. 170 centi es 75 kilo. Folyamatban van a fogyasom, a jelenlegi sulyom irtam le. Az arcomat kifejezetten szepnek mondanam, emellett a szemelyisegem is nagyon jo. Kivancsi vagyok a velemenyetekre
2020. aug. 20. 17:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

Én majdnem 100 kiló vagyok a 160 centimhez és soha nem volt gondom a pasizással, most is párkapcsolatban élek.

Rengetegen szeretik a nagyobb darab nőket, meg vannak olyanok is akiknek a belső fontosabb.

Azokkal ne törődj akik annyira korlátoltak hogy szerintük csak egyetlen testalkatnak van létjogosultsága a világon, nyilván rajtuk is lehetne valamit cikizni, ugyanis senki sem tökéletes.

Ha fogyózol akkor ne amiatt tedd mert félsz hogy nem találsz párt, hanem csakis magadért. Élj úgy ahogy boldog vagy :)

A trollokkal pedig ne foglalkozz mert épp elég baj az nekik hogy ennyire rémes a személyiségük. Én inkább sajnálni szoktam azt aki beszól (mint itt fentebb pár kommentelő) ugyanis nekik nagyon nincs rendben az életük, ezért máson próbálják levezetni a felgyülemlett frusztrációt. Boldog ember, aki rendben van a világgal és önmagával, aki elégedett az életével, nem bánt másokat, nem is foglalkozik ilyen hülyeségekkel hogy ki hogy néz ki. Ezt jegyezd meg. Mindig a megkeseredett ember cseszeget másokat akármi miatt is.

2020. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Tetszhetsz,sok fiúnak,pasinak ilyen alkat a kedvence. Hihetetlenül irigyellek. Én csak 47kg vagyok a 162cm-hez de én hízni szeretnék és a párom is ezt szeretné. Szerintem szerencsés vagy. :) Én utálom hogy ilyen vékony vagyok.
2020. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
30%

#11

Hogy szolgál a kedves egészséged? Nyári 30-35 fokos kánikulákat hogy bírod? Lépcsőzéskor mennyire fulladsz ki? Ízületeid hogy bírják ezt a 50 kg felesleget?

2020. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

13, köszönöm kérdésed, tökéletes az egészségem :) Épp két hete voltam egy rutin laboron, azt mondta a lelet alapján a háziorvosom hogy elmehetnék véradónak, mert semmi eltérés nincs a vérképemben, és ez állítólag ritka hogy sehol nincs csillagozás 🤷‍♀️

A sportoló párommal sokszor kirándulunk, túrázunk, a kutyámmal pedig jó nagyokat sétálok napi háromszor.

Akkor sem tudsz megbántani ha belepukkadsz a kísérletbe, mert veled ellentétben én egy boldog ember vagyok, rólam lepereg a rosszindulatod :)

De nyugodtan add csak ki magadból, gondolom attól egy kicsit jobb lesz neked.

2020. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#14

Akkor örülök, ha jelenleg jó az egészséged, kívánom, hogy 20-30 év múlva is ez legyen. Kérdéseim nem rosszindulatúak voltak, csupán érdeklődés, hogy ekkora súlyfelesleget hogy bírnak el pl. az ízületek, hogy az nem okoz fájdalmat.

2020. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

15, akkor ne haragudj a hangnememért, eléggé félreértettem, úgy tűnt mintha direkt bántónak szánnád. Ez a baj a nettel, hogy nem hallani a hangsúlyt.

Tényleg nem fáj semmim, soha nem volt semmi bajom, még náthás sem szoktam lenni 🤷‍♀️

Ki tudja, lehet hogy 20-30 év múlva lefogyok. De ha így lesz, az csakis magam miatt lesz, nem azért hogy páran elfogadjanak akik a jelenlegi külsőmmel nem tudnak.

2020. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
69%
Óvatosan ezzel a szép az arcom meg a személyiségem is király dologgal mert ha már ezeket így látod magadon akkor beképzelt is vagy és te is ugyanígy válogatni fogsz a fiúk között ahogy most téged is kihagynak kinézeted miatt!
2020. aug. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Az embereknek azzal is baja van, ha valaki onbizalomhianyos, aztan ha valamit elkezd magan/magaban pozitivan latni, az is baj es mar rogton bekepzelt. Hihetetlenul minosit ez a kommented teged, kedves utolso. Nagyon sokaig tartott, mig el tudtam hinni, hogy a barataim azert szeretnek, mert jo szemelyisegem van es legalabb ennyi pozitiv van bennem, ha mar az alakomat nem szeretem.

Az arcomat pedig azert talalom szepnek, mert eleg sokan szeretnenek velem ismerkedni, pl instagrammon is, ahol ugyebar leginkabb az arcom latjak.

Nagy bajok vannak nalad, ha egy olyan vilagban, ahol minden 2. lanynak gondja van az onbizalmaval, ott mihelyt valaki valamit pozitivan lat magan/magaban, azt mar lehordod, illetve bekepzeltnek titulalod. Rettento keves onbizalmam van nekemis, nyilvan nem azert vagyok itt, mert annyira hude meg lennek elegedve magammal. Tovabbi szep estet!

2020. aug. 20. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!