Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkoznék konditerembe járó...

Barátkoznék konditerembe járó biszexuális vagy meleg pasival Szolnokon?

Figyelt kérdés
A nyáron kezdtem el konditerembe járni, ami most ugye a koronavírus miatt abbamaradt. Barátokat szeretnék találni, akik szintén edzenek, és akár közösen is járhatnánk edzeni, bár ez nem feltétel.
2020. nov. 24. 13:44
 1/6 anonim válasza:

Ha "Barátokat szeretnék találni, akik szintén edzenek, és akár közösen is járhatnánk edzeni", miért fontos, hogy meleg, bi legyen?

Ha meg dugópajtit keresel, miért nem azt írod?...

2020. nov. 24. 15:03
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem dugópajtit keresek. Egyébként nem értem,hogy miért gond az hogy meleg létemre szintén meleg vagy biszex pasi társaságát keresem?
2020. nov. 24. 15:07
 3/6 anonim válasza:
Nem gond, csak nem értem, hogy baráti kapcsolatban ez miért fontos.
2020. nov. 24. 15:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert tapasztalatom szerint hetero pasival nem lehet úgy kibeszélni a pasikat, a meleg szexet stb...
2020. nov. 24. 15:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Szívesen ismerkedem és barátkozom hetero pasikkal is, szóval nincs kizárva senki.
2020. nov. 24. 15:24
 6/6 anonim válasza:
#1 és #3, szerintem teljesen érthető, hogy melegként miért meleg barátokat keres. Ha nem érted, húlye vagy sajnos. de akkor legalább kussolhatnál helyette :)
2020. nov. 24. 15:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!