Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki egy ilyen lánnyal...

Valaki egy ilyen lánnyal barátkozni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek beszélgetni,új embereket megismerni. Cserfes vagyok jó társaságban be nem áll a szám. Ezt nem úgy kell elképzelni,hogy nem hallgatom meg a másikat jó hallgatáságnak is tartanak a barátaim. Az utóbbi időben férfi barátokat részesítem előnyben persze nem baj,hogyha nők írnak rám de valahogy a férfiakkal jobban megtalálom a közös hangot. Volna kedve valakinek ilyen havernőt találni magának? NEM SZERETŐT keressek csakis BARÁTOKAT..
2020. nov. 9. 18:47
 1/9 anonim válasza:
Hát ezzel jelentősen leszűkítetted a kört, bár nyilván lesznek, akik majd így is felajánlják a "barátságukat".
2020. nov. 9. 18:52
 2/9 anonim válasza:
Hová valósi vagy?? :)
2020. nov. 9. 18:56
 3/9 anonim válasza:
Ennek ellenére nincsenek barátaid???
2020. nov. 9. 18:56
 4/9 anonim válasza:
Hany eves vagy? En 25, ha gondolod irj es dumalhatunk :) csakis baratsag reszemrol is.
2020. nov. 9. 19:04
 5/9 anonim válasza:
Halyad milyen?
2020. nov. 9. 19:29
 6/9 anonim válasza:
Ja a hajad?
2020. nov. 9. 19:29
 7/9 anonim válasza:
Sajnos kor és lakóhely nélkül elég kevés infót tudunk meg rólad. Szívesen barátkoznék, de csak ha nagyjából egy korosztály vagyunk és a közelben laksz. 30/F
2020. nov. 9. 19:51
 8/9 anonim válasza:

10 - ből 9 csávó így is majd csak meg akar dugni, hiába írod oda, hogy te mit szeretnél.

Bár, ez is érdekes, hogy inkább fiúkkal szeretsz barátkozni... Nyilván, szereted húzni az agyukat, meg játszadozni velük...

2020. nov. 9. 21:31
 9/9 anonim válasza:
Szia, írhatsz nekem.
2020. nov. 9. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!