Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Black/death metal, kicsit...

Black/death metal, kicsit elvontabb, betegebb emberek?

Figyelt kérdés

Szívesen barátkoznék nemtől és kortól függetlenül bárkivel, aki kicsit más mint a többi ember :D Nekem a baráti társaságom teljesen "normális". Rettentő unalmasak, semmi beteg vagy elvont dologról nem lehet beszélgetni velük. Ha lejátszom a kedvenc számom teljesen összeroppannak idegileg. Covid-nak hála nem sok koncert vagy egyéb program van, amin lehetne ismerkedni hasonlóan elvetemült emberrel mint én. :D


Valaki?

22F


2020. nov. 7. 11:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
meleg vagyok, az neked betegebbnek számít vagy még normálisnak? 19F
2020. nov. 7. 11:44
 2/11 anonim válasza:
2020. nov. 7. 11:58
 3/11 anonim válasza:
Metàl, meg rockszerető vagyok de nem vagyok betegebb ember. Mivel nem kell majom módjàra viselkedni. Xd ennyire èrtetlenül irod meg hogy betegebb emberxd ? Mit akarsz te itt
2020. nov. 7. 12:14
 4/11 anonim válasza:
Speciel én szeretem a metált, black, death is jöhet, bár nem az a kedvencem, s nem vagyok kicsit se beteg...
2020. nov. 7. 12:19
 5/11 anonim válasza:
Hát én a metált nem, de az erőszakot, horrort azt szeretem. Nem tudom mire gondolsz, hogy most ez beteg e. Ha gondolod írj. Annyi, hogy én lány vagyok.
2020. nov. 7. 13:01
 6/11 anonim válasza:
Én is metált hallgatok, viszont én sem vagyok beteg... Nem gondolom, hogy tudnád mi is a metál lényege, mert nem az, hogy ez a beteg agyú emberek zenéje.
2020. nov. 7. 13:10
 7/11 anonim válasza:
Szeretem a metál rengeteg alműfaját. A betegségeim nem függnek össze a zenei érdeklődésemmel. Írj, ha kedved tartja.
2020. nov. 7. 13:54
 8/11 anonim válasza:
Hallgass dimmu borgirt.
2020. nov. 10. 20:15
 9/11 anonim válasza:

Szeretem az extrém metal különböző műfajait pl a black és a death metalt. De ettől még nem kezdek el divatból bedarkulni meg direkt eljátszani, hogy mekkora pszicho vagyok.

Ez nálam nem erről szól. Ez a zene nekem nem azért fontos mert hú de kemény leszek tölle. Hanem azért mert a bennem felgyült feszültség és zaklatotság vagy negatívitás nagyon jól levezethető kicsatornázható magamból ezeknek a zenéknek köszönhetően. Engem pl teljesen kikapcsolnak és megnyugtatnak. Energizálnak is.

Pl egy coldwave vagy darkwave szám is tökre megtud nyugtatni és felviditani.

De ettől még nehogy azt gondolt hogy beteg a lelki világom.

Valószínűleg másabb temákra van ráálitva a fókuszom mint a nagy átlagnak de ettől ugyan olyan ember vagyok mint bárki más.

Nem szeretem amikor valaki egy szubkultúra vagy erdeklődés kör miatt magát egy egyedi kis snowflakenak képzeli.

Az emberek értékei nem csupán abban rejlenek hogy mennyire láttatják magukat egyedinek meg mennyire valósítjak meg önmagukat stb...hanem az emberi kapcsolatokban és az azokhoz való viszonyulásokban is. Nekem pl a legjobb barátom egy klasszikus zenét kedvelő srác. De ettől még baromi jól eltudunk beszélgetni művészetről zenéről meg úgy magaról az életről is.


Szóval szerintem ne zárványosodj ennyire és terjeszd ki a látóköröd nem csak a zenei érdeklődesi körökre. Ne csak ez legyen az azonosulási pontod a leendő brátaiddal.

Mert ha csak egy szálra fűződik fel a barátság akkor abból nem olyan könnyű tartalmas kapcsolatot kialakítani.

Ez persze csak az én meglátásom. Sok sikert a barátkozáshoz.

2020. dec. 11. 11:53
 10/11 anonim válasza:
Hát ha szeretnél még “beteg” metálos haver süteményeket szerezni, kicsit megkésve de itt vagyok
2021. márc. 3. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!