Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol lehetne ilyen emberekkel...

Hol lehetne ilyen emberekkel beszélni?

Figyelt kérdés
Hát a kategóra lehet nem jó, de nem baj. Szóval olyan emberekkel szívesen beszélnék, akik szeretik az erőszakos illetve horror dolgokat. Mármint, hogy érdekli őket az ilyesmi. A barátaim nem szeretik az ilyeneket, velük nem tudok beszélni az ilyenekről. Van valami fórum ahol leheten estleg itt keressek ilyen embereket? Mit tanácsoltok?

2020. okt. 27. 13:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ezen belül mi érdekel? A horror filmek?
2020. okt. 27. 14:08
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát igen az is, vagy csak simán ilyen témákról beszélni. Szóval ha nem fimben volt, csak úgy eszedben van valami, mert ilyeneken szoktál gondolokodni, vagy nem tudom... Nem egészen az ilyen házi szellemidézésre meg ezekre gondolok, inkább az a drabaolós kategóra az, amit nézni szoktam. Szóval nem az, hogy a szomszéd kerti bódéját megszállta valami...
2020. okt. 27. 14:20
 3/11 anonim válasza:
Szia,ha gondolod rám írhatsz .
2020. okt. 27. 14:55
 4/11 anonim válasza:
Nemed / korod?
2020. okt. 27. 14:59
 5/11 anonim válasza:
Ha te darabolós gyilkosságokról szeretnél másokkal beszélgetni, akkor te beteg vagy.
2020. okt. 27. 15:01
 6/11 A kérdező kommentje:
19 nő vagyok
2020. okt. 27. 15:14
 7/11 A kérdező kommentje:
5-ös pedig valami olyasmiről szeretnék... Bár nem tudom, most mennyivel betegebb beszélni róla, mint mondjuk a filmeket nézni, na mindegy, csak van valahol ilyen, kár, hogy a barátaim nem érdeklik ezek.
2020. okt. 27. 15:18
 8/11 anonim válasza:
Ha egy konkrét filmbeli eseményről akarsz beszélni, az még elfogadható. De azt írod, hogy a fejedben vannak ilyen dolgok, amit meg akarsz beszélni másokkal. Tehát élvezed az ezen való csámcsogást. Nem, ez nem normális. Innentől már nincs messze a megvalósítás. Őszintén javaslom, hogy fordulj szakemberhez. Esetleg menj el vágóhídra dolgozni, vagy tanulj kórboncnoknak. De ne forgass ilyesmit a fejedben.
2020. okt. 27. 15:22
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom megtenni. Csak ha látok egy filmet, amiben mittudom én baltás gyilkos levágja az embereket, akkor elgondolkodok azon, hogy mi lett volna, ha nem baltát használ. Mint amikor elgondolokdsz azon, hogy mi lett volna, ha voldemort nyer, vagy valami ilyenen.
2020. okt. 27. 15:34
 10/11 anonim válasza:

Érdekes nő vagy🙂.

De igazad van kinek mi mozgatja a fantáziáját.

2020. okt. 27. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!