Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lehet furcsa kérdés, de...

Lehet furcsa kérdés, de valaki akar velem barátkozni? (Szerbia)

Figyelt kérdés

Először is Szerbiában lakom azon belül Zentán. Van egy párom, de nem igazán vannak barátaim, ezért szeretnék valakivel kisebb kapcsolatot kötni hátha sikerül, ha már a valóságban sose sikerül találnom normális embereket talán itt...

Ha van jelentkező fontos, hogy lány legyen és Szerbiai,ha lehet Zentai ő is, de ha nem akkor közeli városban legyen, hogy gyakran találkozzunk, mert nem netes barátságot szeretnék. 18 éves vagyok pontosabban decemberben töltöm, lány és szeretek olvasni. Elvileg visszajelzések szerint vicces vagyok bárkit meg tudok nevettetni, és sok az agyf*szságom amit ki kell birni. Remélem, hogy találok valakit!:D



2020. okt. 20. 15:42
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én is zentai vagyok. :)

#6, mi ez az előítélet, hogy valaki honnan származik?!

2021. jan. 21. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!