Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki kpopper/lgbtq+ tag...

Valaki kpopper/lgbtq+ tag beszélgetni?

Figyelt kérdés

Hali~^^


Szívesen barátkoznék, de a közelemben nincsenek emberek akikkel lenne közös téma



2020. okt. 18. 16:46
1 2
 11/16 anonim válasza:

10-es neked mióta áll az lmbtq csoport olyan fiatalokból akik elfogadóak? én meg ezt nem értem...! az lmbtq olyan emberekből áll akil homoszexuálisak transzik meg biszexuálisok és egyéb nyalánkságok... ":D

én pl meg azt látom hogy a kpop fanok többsége még mindig ázsiai akik ázsiában élnek és csak a kpop fanok egy kisebb része nyugati! ázsiában a melegeket és egyebeket qurvára nem fogadják el nem népszerűsítik!

nyugaton lehet más a helyzet de azt is hozzá tettem hogy általában azaz nem minden egyes személy szóval olvasd el jobban 10-es mert nem írtam sehol sem hogy ismerem az összes fant vagy meleget egyebet! :S


a két dolognak nagyon sok köze van mert a fanok javai egy szélsőséges ázsiai országból valók a nyugatiakhoz képest pl dél korea kina japán és indonézia... egyik országban sem szeretik a melegeket és keményen kiközösítik őket... kb csak ennyire függ össze a kettő...

2020. okt. 20. 23:22
 12/16 A kérdező kommentje:
11, a fanok nagy része pont európai, amerikai
2020. okt. 23. 00:28
 13/16 anonim válasza:

Én kpopper és LGBT tag is vagyok. Aki írta, hogy szintén ilyen (vagy kpopper + heteró), és van kedve barátkozni, mert kevés akpopper ismerőse az nyugodtan írjon rám. :) Kérdező, te is írj bátran.


Leírom pár kedvencem, hogy legyen közös téma: Taeyang a bigbangből.

Hoya (infinite)

TVXQ (2 taggal, de szólóban a többit is hallgatom)

Jae Park

Young K (Brian Kang)

Super Juniorból pár tag

Psy papa

JYP



És pár k-hiphop előadó:


Gray

Loco

Ph-1

Jay Park

Jessi

Simon Dominic

Penomeco

Paloalto


(És még rnegeteg van, de a többit privátban, mert akiknek ezek a nevek mondanak valamit, azzal úgyis jól kijövök, akinek meg nem, annak meg a többi felsorolt se mondana többet)


Egyszóval: Írjatok bátran, mert én nem merek kezdeményezni. Nagyon örülnék pár kpopper/LGBT-tag barátnak :)

2020. okt. 24. 00:55
 14/16 anonim válasza:

Emberek itt nagy bajok vannak.


Kezdjük úgy, hogy a per jel "vagy"-ot jelent, tehát a kérdező kérdése arra irányult (ha jól használta), hogy valaki vagy ez vagy az vagy mindkettő.


A másik meg, van az lgbtq+ ban supporter/támogatói csoport is, ha valaki nem hiszi nézzen utána.


Köszi puszi

2021. márc. 20. 20:20
 15/16 anonim válasza:

#11 A kérdező valószínűleg nem Indonéziából meg Kínából akar emberekkel ismerkedni, 2 okból is:

1. Túl messze vannak innen

2. Egy magyar oldalon vagyunk ahol amúgy sincs arra sok esély, hogy Ázsiából itt böngészik valaki.

Én a magyar kpop fanokról beszéltem általánosan, nem érdekel hogy a világ másik részén milyenek.

2021. aug. 3. 18:13
 16/16 anonim válasza:
Az #5/#11-es válaszoló egy kretén lol
2022. febr. 1. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!