Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki kpopper/lgbtq+ tag...

Valaki kpopper/lgbtq+ tag beszélgetni?

Figyelt kérdés

Hali~^^


Szívesen barátkoznék, de a közelemben nincsenek emberek akikkel lenne közös téma



2020. okt. 18. 16:46
1 2
 1/16 anonim válasza:
Kpoppert még megértem de lgbt hogy jön ide? Minden meleg kpopper vagy hogy működik ez?
2020. okt. 18. 16:49
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem. Egyszerűen csak nem szeretnék két külön kérdést írni.
2020. okt. 18. 17:00
 3/16 anonim válasza:
LMBT+ ember vagyok, de a K-popot sose támogatnám semmilyen formában, mert tisztában vagyok vele, hogy kb. modern rabszolgatartás, amit azokkal az előadóművészekkel csinálnak az ügynökségeik.
2020. okt. 18. 17:43
 4/16 anonim válasza:
Én meg k-pop fan vagyok és hetero. Mondjuk inkább a második generációs bandákat részesítem előnyben, szóval mem tudom, mennyire lennének közös kedvencek. K-dramákból viszont naprakész vagyok, ha esetleg az is érdekelne.
2020. okt. 18. 17:47
 5/16 anonim válasza:

kb ugyan az a személy aki kiírta múltkor hogy kpop idolok támogatják az lmbtq szervezetet... -_-" amúgy aki kpop fan az általában nem szereti a melegeket meg hasonlókat aki meg meleg meg hasonló az meg a kpop-ot nem szereti...

amúgy meg miért nem elég csak az lmbtq vagy csak a kpop?

közeledben nincsenek emberek akikkel ismerkedhetnél? ez egy vita oldal konkrétan (főleg...)

3-nak amúgy tök igaza van modern rabszolga tartás a rosszabbik fajtából...

üdv egy hetero fehér keresztény férfi (a modern világban ez lassan az ördög szimbolikája ":DD )utóirat hozzátok a vas villákat és fáklyákat :P

2020. okt. 18. 21:09
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem a kérdést, hogy mindenképp mindkettő legyen egyszerre az emberke. Vagy ez, vagy az. Fölöslegesnek tartottam két külön kérdést írni.
2020. okt. 19. 08:49
 7/16 anonim válasza:
Ó, én mindkettő vagyok!:D Szívesen beszélgetek, így ha gondolod, akkor írj nyugodtan!
2020. okt. 19. 10:43
 8/16 anonim válasza:
Kpopper vagyok,de heteró. Nekem sincs túl sok kpopper ismerősöm :c
2020. okt. 19. 19:34
 9/16 anonim válasza:

Szia!

Ha szeretnél beszélgethetünk. K-pop os vagyok. És imádok mellette mindent ami japán

2020. okt. 19. 22:21
 10/16 anonim válasza:

"amúgy aki kpop fan az általában nem szereti a melegeket meg hasonlókat aki meg meleg meg hasonló az meg a kpop-ot nem szereti..."


Na mondd már meg, hogy ezt az "okos" következtetést, hogyan sikerült levonni? :D Mi az összefüggés közöttük? Talán ismered az összes k-pop fant meg az összes meleget? :DD Egyébként meg:

1. Benne vagyok Lgbt csoportokban Facebookon és ott elég sok kpop fan posztjait szoktam látni

2. A kpop rajongótábora többnyire fiatalokból áll és a melegek elfogadottsága a fiatalok körében nagyobb mint az idősek körében. Tehát ha próbálunk valami összefüggést találni a két dolog között akkor nem pont fordított eredménynek kellene kijönnie? Már csak azért is mert a k-popot még mindig elég sokan cikizik, tehát aki k-pop rajongó pont nagyobb eséllyel toj más ember véleményére és így más ember életében is kevésbé turkál, tehát nagyobb eséllyel áll semlegesen ahhoz, hogy valaki meleg. De szerintem a 2 dolognak semmi köze egymáshoz, felesleges bármiféle összefüggést keresni a kettő között. :D Tényleg rejtély számomra hogyan jutottál ilyen következtetéshez.

2020. okt. 20. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!