Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Költözött Ózdra mostanság valaki?

Költözött Ózdra mostanság valaki?

Figyelt kérdés
Párom jó munkalehetősége miatt költoztünk 1 pici gyerekkel. Hasinlóan merész emberek léteznek még? Megjegyzem halkan,Budáról jöttünk.

2020. okt. 10. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti,hogy jó hely..?! Igaz?
2020. okt. 12. 20:46
 12/72 anonim válasza:
Hétes telep tutttkkóó
2020. okt. 12. 20:52
 13/72 anonim válasza:
Ózfra megy ém is lassan ,
2020. okt. 12. 20:53
 14/72 anonim válasza:
Igen azt hogy jó hely😁
2020. okt. 13. 00:37
 15/72 anonim válasza:

Ózd mellett lakom, Arlóban !

Igen, a legkeményebb helyen ami csak létezik 😅

Szinte Ózdinak tartom magam hiszen mindent ott tudok el intézni az életre való dolgokat csak ott tudom mivel város egy szóval van minden ami kell.


A kérdezőnek írom föbbképpen !

Az ódziakról rengeteg a sztereotípiák legendák és egyéb negatív és rossz selytemetű storyk és szólások amiknek kb max a 30-35% uk alapjaiban igaz !


Az itteni emberek (kb25-30%-ja) megkeseredettek a napról napra élés miatt és a kevés pénz miatt.

Ebből adódik hogy mogorvák,

Nyersek, türelmetlenek,

kissé vadak, be fásultak


Bár ez sem egy kiugró egyedüli eset Borsod régió ez ilyen.. 😅😀



Semmivel sem külömb semmivel sem rosszabb mint egy kevesebb rossz hírnevű várostól


Ugye Borsod megye... Abból is a szlovák határ közeli itt sincs sok munka lehetőség ha van is kb a Bp i árak feléért való fizetéssel ez kb az egész Borsodi városokra igaz

Ugye az ózdi környező falvak közeli rétegződése 90% roma társadalom ez nem egyedi dolog.


Hogy most félsz e nem félsze este tök mind1

Az is mind1 hol a fenébe vagy este..


Bp bizonyos jobb nevű kerületei is veszélyesebbek mint ózd


Személyem szerint akárhol vagy akár hol élsz jó ha van valami védelmi/ el riasztó eszköz

Gáz spray paprika spray stb

Mind e mellet sehol sem hátrány ha tudsz némi önvédelmi gyakorlatokat !


Ezzel nem azt mondom hogy muszály mert itt minden percben le üthetnek ez nagyon nagy túlzás lenne !

Bde ahogy írtam is a fentiekben Bp vészesebb % ban is.


Ózdon érdekesség lehet amit hallottam hogy a rendőrei nem feddhetetlenek korrupt dolgokra hajlamosak de ebben okos nem vagyok mi ennek a igazsága



Jah igen.... A Kórház egy nagy nulla tapasztalatom van bármi bajod van ink menj Miskolcra

Megye székhely és jobbak az orvosok is (szerintem)


Összegségében szerintem a természet ami ózdot körül övezi gyönyörű sokat jártam a környéken túrázni tényleg vannak gyönyörű vad regényes tájai meg hát sok városban sok helyen még fordultam már de szerintem Ózd a legjobban át látható város nagyon nehéz el tévedni nincsennek egyve függő utcák értelmezhetetlen kereszteződések minden átlátható szuper el helyezkedésű bár lehet hogy 25 évesen szinte mondhatni hogy Ózdon nőttem fel és ezért érzem így. de láds ott van Eger gyalog meg pusztulsz pedig majd csak fele ózdnak 😀

Autóval meg a szűk utcáin igen csak keserves


Összegségében Ózd jó hely,ha van biztos jól fizető munka hely akkor Ózddal nincs gond

Bizony nagy a körítés a sztereotípiákon pedig mondhatni hogy egy átlagos Borsodi Város.

2020. nov. 4. 02:14
 16/72 anonim válasza:

Jah és igen !

Az Újváros tér az Ózdnak az egyik legjobb helye

Ott élnek az ,,elitebb" "tehetősebb,, emberek

Akik ön magukra és környezetükre igényesek !

Az a hely pár évig biztosan egy jó környéknek mondható még 😉


És elnézést a félre gépelésért, hajnali órákban már nem vagyok olyan figyelmes ! 🙂


Remélem hamar és könnyedén fel fedezitek magatokat és úgy ahogy be illeszkedtek sok sikert a jövőtökre nézve !

Bátrak vagytok, és ahogy szokás mondani A bátraké a Szerencse 😉😊

2020. nov. 4. 02:22
 17/72 anonim válasza:
majd megbánjátok, én most fogok menekülni innen
2020. nov. 15. 12:21
 18/72 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. nov. 16. 22:06
 19/72 anonim válasza:
En egyszer jartam az Ozdi gyarban 2005 kornyeken. Nagyon kedves, tisztelettudo, udvarias embereket ismertem meg. Volt egy kis idoutazas feelingje is. De hihetetlen kellemes emlekeket hoztam onnan💕
2021. jan. 18. 19:09
 20/72 anonim válasza:
Megszoktad már a várost?
2021. jan. 21. 04:04
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!