Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan emberek,...

Vannak itt olyan emberek, akik szintén magányosak és barátokra vágynak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi évek leforgása alatt több ismerőst, barátot is 'elveszítettem'.


Vagy másik munkahely miatt, vagy összevesztünk, különbségek jöttek elő, vagy úgy éreztem, hogy csak nekem fontos ez az egész, és csak én erőltetem...


Esetleg van itt olyan lány, aki szívesen barátkozna?

Sajnos nem járok olyan helyeken, ahol ez megoldható lenne, mármint az ismerkedés kb. korombeliekkel.


24 L, Budapest


2020. okt. 6. 14:41
 1/6 anonim válasza:
Vannak. Ha ismerkedni akarsz, ajánlom a (dobpergés...) ismerkedés kategóriát.
2020. okt. 6. 14:42
 2/6 A kérdező kommentje:
Kapcsolatom az van.
2020. okt. 6. 14:42
 3/6 anonim válasza:
Ugyanez van velem is, de én Csongrád megyei vagyok. Ha ez nem gond, írj nyugodtan.
2020. okt. 6. 14:54
 4/6 anonim válasza:
Hasonlóan vagyok, ha gondolod, szívesen megismerlek. Hosszútávú barátságban gondolkodok, ami nem azt jelenti, hogy éjjel-nappal egymáson lógunk, de ha bármi van kereshetsz, én is foglak téged, időnként találkozunk, elmegyünk programokra, de ettől függetlenül is tartjuk a kapcsolatot.
2020. okt. 6. 16:56
 5/6 anonim válasza:

Hali!

Feltétlenül csak lányok jöhetnek szóba?


26/F (Budapest)

2020. okt. 7. 00:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, de igen, mert kapcsolatban vagyok, és a barátom félreértené.
2020. okt. 7. 08:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!