Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan debreceni (vagy...

Van olyan debreceni (vagy annak közelében) elő meleg, aki ismerkedne?

Figyelt kérdés

Szeretnék más melegekkel ismerkedni, akik Debrecen környékén laknak.

Próbáltam már utána nézni helyeknek, ahol lehet ismerkedni, de egy helyet leszámítva semmit nem találtam.


Elsősorban barátkozni szeretnék, szóval aki szex havert vagy esetleg kalandot keresne, azt kérem, hogy inkább máshol keressen magának ilyet :).


A válaszokat előre is köszönöm.

20/F



2020. szept. 29. 23:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy jobban örülnék hasonló korú embereknek
2020. szept. 30. 00:41
 2/6 biology97 válasza:

Szia!


Próbáld ki a PlanetRomeo meleg társkeresőt is minden esetre!


Lehetséges, hogy a környezetedben lesz olyan meleg, aki hasonló értékrenddel rendelkezik, mint te és egymásra találtok.

2020. szept. 30. 00:42
 3/6 anonim válasza:
Jól nézel ki?
2020. szept. 30. 07:14
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, még várom a többit is ha van :).


7:14- Szerintem mindenkinek más számít jónak. Egyébként alapból átlagosnak mondanám magam, de valakinek biztos szimpatikus :D

2020. szept. 30. 20:31
 5/6 anonim válasza:

Hali! Nem kötekedni akarok, csak érdekel, hogy mit értesz barátkozás alatt?

Mert ugye csak annyit lehet tudni rólad, hogy meleg van, és ha csak barátkozni akarsz, akkor ez is irreleváns infó, hiszen egy heteróval is barátkozhatnál.


Bár az igaz, hogy egy meleggel tuti hamarabb fogsz filózni lmbtq témákról meg lehet, hogy inkább beszélgetsz az élményeidről meg érzéseidről, mint egy heteróval. Hmm, mégsem annyira irreleváns. Meggyőztél :D


Ja és vannak, akik barátkozni akarnak. Jól esett látni ezt a kérdést amúgy, hogy mások is vannak ilyenek.

2020. okt. 11. 00:33
 6/6 anonim válasza:
A debreceni meleg ismerkedési lehetöségek engem is érdekelnek.
2020. okt. 11. 00:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!