Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Unatkozok, pasi vagyok,...

Unatkozok, pasi vagyok, valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 12:59
1 2
 11/16 anonim válasza:
Igen, most kb. a Showder Klub, ami élvezhető, meg talán az Irigy Hónaljmirigy. Sajnos már Gálvölgyi sem a régi.
2020. szept. 23. 15:17
 12/16 anonim válasza:
Nekem van kedvem dumálni ha gondolod.
2020. szept. 23. 15:24
 13/16 A kérdező kommentje:

Igazad van 11-es.

Gálvölgyi régen sokkal jobb volt. Most már gyerekes, eröltetett, sótlan.


Na igen az irigy hónaljmirigy is nagyon jó, bár picit másabb műfaj, szerintem ők könnyebb helyzetben vannak, mert eleve van valami amit kifigurázhatnak, adott az alap, míg a többieknek szinte a semmiből kell élvezhető műsort előállítani.

Bár azért az a honaljmirigynek meg zenélni is kell, ami nehezítés, de ezzel meg könnyebben adják a show-t.

Mint ha csak szimplán ki kellene állniuk semmi nélkül, s csak a nyers humorral operálni, semmi beöltözés, semmi zene, és semmi utánzás nélkül.

2020. szept. 23. 15:34
 14/16 A kérdező kommentje:
Oksa 12-es,írj ram, ha privátban akarsz, ha nem akkor csatlakozhatsz az itteni témához. Vagy dobj fel újat.
2020. szept. 23. 15:39
 15/16 anonim válasza:

Hadhàzi nagyon jó.

Nekem nőként még nagyon tetszik Kormos Anett humora.

2020. szept. 26. 23:09
 16/16 anonim válasza:
Szkiton sem rossz szerintem! És egész jó kis zenéket tudnak összedobni. 😁
2020. nov. 19. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!