Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak ITT kamionos nők?

Vannak ITT kamionos nők?

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiság... nem tudom hogy egyáltalán léteznek-e kamionos nők, mármint igazi kamionos nők akik nemzetköziben tolják és hetekig távol vannak, és egymaguk élnek a kamionban :D Habár ha vannak is, kétlem hogy rászorulnának hogy itt vegetáljanak gyiken, de kitudja, lehet hogy sok figyelmet kapnak a parkolókban csak épp nem a 2 fogú trikós papucsos férfi kamionosoktól várná el :D


Habár jobban belegondolva ez kicsit olyan lenne mint én (egy férfi) aki varrásoktató képzésre menne hmmm



2020. szept. 5. 22:41
 1/8 anonim válasza:

Szia! Nekem folyamatban van a kamionos jogsi! Minden álmom az, hogy kamionsofor legyek.

Nem lógok itt egész nap, de mivel nincsenek sajnos baratnőjeim, így itt szoktam beszélgetni a lányokkal.


Egyébként jelenleg is kamionban "lakom" , a párom is sofor és járok vele folyamatosan. (én online dolgozom).


Ha, meglesz a jogsim, akkor én is felpattanok egy külön kamionra egyedül.


21L

2020. szept. 6. 14:24
 2/8 anonim válasza:
Egyedül már nem lesz annyira jó mint a pároddal együtt de ezt majd úgy is meg fogod tapasztalni.
2020. szept. 9. 21:08
 3/8 A kérdező kommentje:
én sem értem mi ez a szeparálódás de hát ő tudja :D Általában azért csinálnak a nők ilyenkor jogsit hogy négykézben tudjanak járni a párjukkal.
2020. szept. 10. 00:51
 4/8 anonim válasza:

Sajnos, a jelenlegi munkahelyen nagyon jól keres, és nem szeretne váltani. Itt viszont nincs lehetőség 4 kézben dolgozni.


Egyébként én is ugyan úgy csinálok mindent, mint ő, segítek neki, vezetni nyilván még nem:D

2020. szept. 10. 01:21
 5/8 anonim válasza:
Ja, és már 5 éve egy kamionban lakunk, nagyon kicsi a hely 2 felnőtt számára, ilyen hosszú távon. Kapcsolatnak sem tesz jót, érezzük is, hogy már sok ez az együttlét.
2020. szept. 10. 01:24
 6/8 A kérdező kommentje:
esetleg lehetne gondolkodni amerikában, kanadában vagy ausztráliában, már csak a nagyobb kabin és jobb élhetőség miatt is :D Mondjuk ha úgy csináljátok hogy hétköznap külön, és hétvégente a telepen együtt az egész élhető dolog, sőt, sokkal jobbat tenne a kapcsolatotoknak szerintem, legalábbis magamból kiindulva, akármilyen is a nő nem bírnám elviselni hogy örökké össze vagyunk zárva, tisztelet hogy 5 évet kibírtatok :D Habár akkor azt nem értem, hogy 16 éves korod óta csinálod? Nem iskolába szoktak járni akkor még az emberek?
2020. szept. 10. 10:58
 7/8 anonim válasza:

Mi is gondolkoztunk a tengerentúlon! Egyébként igen, úgy terveztük, hétfőtől-péntekig munka külön, hétvégén pedig pihi egyutt:)


Én is úgy gondolom, hogy egy ideig még oké hogy együtt, viszont ennyi év után, már nagyon megszokottá válik a másik, hogy éjjel nappal egyutt:/


16 éves koromban otthagytam a gimnáziumot, hogy a párommal tudják kijarni, és azóta is szorgosan járunk ki egyutt:)

Nehéz döntés volt, de nem bántam meg:)

2020. szept. 10. 11:41
 8/8 anonim válasza:
Viszont ezaltal legalább megtanultam mindent a szakmáról, új dolog már nem igen erhet:D
2020. szept. 10. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!