Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért vagyok képtelen barátoka...

Miért vagyok képtelen barátokat, levelezőtársakat találni?

Figyelt kérdés

Itt a gyakorin voltak levelezőtársaim, volt akivel hosszabb távon, 3 éven keresztül beszélgettünk, de megszűnt az is. Volt akivel találkoztam élőben, de a találkozó után már csak pár üzenet volt, aztán nem válaszolt többet.

Már eltűnt mindenki, nem kommunikál velem senki, a kutya sem szól hozzám.



2020. szept. 5. 00:19
 1/8 anonim válasza:
Lány vagy?
2020. szept. 5. 00:25
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, fiú 22/F
2020. szept. 5. 00:27
 3/8 anonim válasza:

Ha nincs személyes kontakt, egyszer minden ellaposodik. Ha találkoztok, onnantól viszont már kiléptek a korábbi kapcsolati síkból, kvázi értelmét veszti a levelezgetés. Tehát nem is feltétlen az van, hogy nem voltál neki élőben szimpatikus.

Amúgy most ebben a koronás időkben mindenki egy kicsit introvertáltabb lett, nálam is félbeszakadt a kommunikáció pár emberrel. De ha ez nem is lenne, továbbra is áll az első bekezdésem.

2020. szept. 5. 03:41
 4/8 anonim válasza:
Nekem 10 éves is tönkrement, 3 év az semmi. Amúgy igen, azt tapasztalom, hogy a találkozástól félnek. Leveleztem itt valakivel, mondtam neki, hogy hova megyünk nyaralni. Mondta, hogy a szomszéd településen él, találkozhattunk volna, ha nem pont akkor menne nyaralni máshova. Erre azt válaszoltam, hogy a vasút mellett élek, csak fel kell szállni a vonatra és odavisz, így bármikor megoldhatjuk. Azóta nem válaszol.
2020. szept. 5. 08:54
 5/8 anonim válasza:
Nekem egy 6 éves barátságom ment tönkre, sajnos csúnyán összevesztünk, mert nem fogadta el, hogy barátnőm van (fiú vagyok), és mondogatta, hogy szakítsak a barátnőmmel, nehogy már ő legyen a fontosabb, erre inkább összevesztünk, nem tűrtem, hogy így beszéljen arról az emberről, aki amúgy azóta a feleségem. :) Sajnos van ilyen. És ja, tényleg manapság valahogy nem nagyon megy ez a levelezés dolog...F/29
2020. szept. 5. 11:12
 6/8 anonim válasza:
Igazából ezt neked kellene tudnod. Engem pl azért kerülnek mert nyers vagyok egyenes és őszinte. Ezt meg ugye nem sok ember viseli el. Nincs is igazán barátom.
2020. szept. 5. 21:55
 7/8 anonim válasza:

5-ös, képzeld, nálam is így volt. A legjobb barátom nem fogadta el, hogy eljegyeztem a barátnőmet, és örökre összevesztünk. A barátnőm azóta a feleségem lett, és van egy kislányunk, aki a mindenünk :)

Jó, hogy nem vagyok egyedül.


Kérdező, nemcsak neked probléma ez, hanem ahogy észrevettem, sokaknak. Manapság nem nagyon írnak vissza, személyes talalkozóra se vevő mindenki. Hátha idővel változik.

2020. szept. 8. 08:47
 8/8 anonim válasza:
Én épp levelező társat keresek, ha érdekel írj
2020. okt. 6. 01:16

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!