Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne itt olyan fővárosi...

Andris_1234 kérdése:

Lenne itt olyan fővárosi lány, aki szívesen sétálna esténként egy lánynak öltözött fiúval?

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 23:38
 1/10 anonim válasza:
Vagy ha vele nem, akkor egy olyan fiúval, aki normális?? :D
2020. szept. 3. 00:24
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt csak úgy lehetne, hogy a fiú is beöltözik és akkor mint "barátnők" mennénk :)
2020. szept. 3. 00:27
 3/10 anonim válasza:

Nem Budapesten tenyleg nagyon szivesen. Akar csondes angol faluban is, ahol az emberek nem frusztraltak, es nem akarjak levezetni barkin, akibe valamiert belekothetnek.

Nem kell privat, de engem izgat. A modellfiukat, bi, homo, stb is szeretem. Bar sajnos hatso szandekkal. Nokent vonzodom hozzajuk.

2020. szept. 3. 00:36
 4/10 anonim válasza:

Attól függ. Ha profi vagy és nem látszik rajtad, hogy fiú vagy, tehát úgy tudsz sminkelni, paróka, öltözni, hogy ne tűnj pasinak, akkor miért ne. Sőt, aki igazán jól csinálja ki is párnázza magát csípőtájékon.

De ha csak nő ruhát veszel fel.... Itt is van két "csaj", de annyira amatőr módon csinálják, semmi formájuk nem volt, az öltözködésük meg botrányos. Kb mintha azt gondolnák, hogy ha útszélinek öltöznek az csajos, de a lecsúszottabb fajtából. Ízlés 0.

2020. szept. 3. 07:09
 5/10 anonim válasza:
szia, én lány vagyok, nyugodtan irhatsz nekem, ha szeretnel😊 17/L
2020. szept. 3. 15:21
 6/10 anonim válasza:

Ez nagyon beteg kérdés.


Orvos látott már?


Vannak speckò szallodák, amiket javaslok, szanatòrium a masik nevük ;)

Ott örömmel várnak. :D

2020. szept. 3. 21:01
 7/10 anonim válasza:
Ha esetleg transzlány szóba jöhet, én szívesen sétálnék crossdresser fiúval :))
2020. szept. 3. 21:37
 8/10 anonim válasza:
#7: Szintén transz nő (pontosabban transzfeminin) vagyok, de még tranzíció előtt. Nem megyünk hárman? 😃
2020. szept. 10. 13:14
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő: akkor már inkább menjünk négyen és jöjjön az első fiú hozzászóló is :)
2020. szept. 11. 21:05
 10/10 anonim válasza:
Benne vagyok!:D #7
2020. szept. 18. 01:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!