Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak neten olyan oldalak...

Vannak neten olyan oldalak ahol kizárólag barátkozás céljából lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Fiatal anya vagyok, nem egyedülálló, viszont a párom mellett is magányosnak érzem magam. Nem járok sehova, ezért gondoltam hogy neten próbálok ismerkedni valakivel. Valakinek esetleg tapasztalata van ilyen téren?

Bármi féle extra nélkül.

Köszönöm az értelmes válaszokat.

22/N


2020. aug. 15. 21:31
 1/5 anonim válasza:
Pont erre van ez a kategória, csak sokan rosszul használják. Én is barátokat keresek, extra nélkül, de általában unatkozókba futok bele, akiknek csak addig kellesz amíg unatkoznak.
2020. aug. 15. 21:50
 2/5 anonim válasza:
Szintúgy. Plusz ugye a család miatt elég hektikus ahogy tudok lógni. De pont ugyanezt érzem meg keresem én is
2020. aug. 15. 23:24
 3/5 anonim válasza:
Ha magányos vagy mellette akkor miért csak barátkoznál? Ez senkinek sem pálya...!
2020. aug. 16. 01:33
 4/5 anonim válasza:

Én a Nők Lapja Cafét böngészgettem barátnő keresés céljából. Ezt a találatot adta ki a google mikor keresgéltem.


(Az én korosztályom a 40-esek javarésze STABIL munkahellyel rendelkezik.) Barátnők néhány kilométer távolságra vannak.


Új topikot a legfelső sorban említett honlapon BÁRMIKOR lehet nyitni - várják a jelentkezőket szerintem.


Én pedig egy idős hozzátartozómat segítem a mindennapokban, ezért vagyok speciális helyzetben (lehet, hogy sokan nagyon vagyunk hasonló helyzetben csak nem tudunk egymásról?)


Az idősgondozás a környékünkön EGÉSZ NYÁRON akadozik, előtte meg koronavírus riadó volt - azelőtt egy másik idős hozzátartozómat is segítettem, hosszú éveken át. Amíg tehettem...


Ui: mennyi idős a pici? Milyen nemű? A "pároddal" volt már szó valaha KÖZÖS JÖVŐRŐL?! (Jegyesoktatás, eljegyzés, stb.) Mennyi idős az Úriember és hogyan ismerkedtetek meg?


Üdv: középkorú Hölgytárs

2020. aug. 16. 06:25
 5/5 anonim válasza:
Bocsánat a kicsit sűrű szóismétlését ("jómagam"-at is írhattam volna a kicsit sok "én" helyett, de kora reggel van még viszonylag.)
2020. aug. 16. 06:26

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!