Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyanok akiknek...

Vannak itt olyanok akiknek nehezen megy a megszólalás mások előtt?

Figyelt kérdés

Velem egykorúakat keresek, akiknek szintén remeg a hangjuk mikor pl az osztály előtt, felelésnél, kiselőadásnál kell megszólalni, és rájuk jön a pánik.


Mióta gimis vagyok, azóta ez van velem, és volt év, mikor ez jobban kijött, volt hogy annyira nem. Most lesz utolsó évem a gimiben, és már igazán le szeretném ezt küzdeni.


Van olyan gimis aki ugyanezt éli át? Miert ilyen nehéz ezt legyőzni? Hogyan gyakorolhatnánk?


Szivesen beszélgetnék veletek, illetve ha valakinek van segitőkész, normális tanácsa, ne tartsa magában:)


17/l



2020. aug. 2. 11:44
1 2
 11/12 anonim válasza:

Velem is ez volt/van...de már kevésbé mint régen.


Suli után jobb lett a helyzet.


Az sem megoldás,hogy az ellenkező mentalitású emberek társaságát keresed... kigúnyolnának,nem értenék a helyzeted,meg alapban Ők minden értelmetlen hülyeségről elbeszélgetnek...

2020. aug. 4. 15:55
 12/12 anonim válasza:

Lehet kicsit későn írok, de velem is ugyanez volt. Igazából mindig feleltem valamit és megvártam, hogy elmúljon a szituáció. Még most se tudtam teljesen legyőzni, nekem is kéne tanács :D.


Ha akarsz beszélni írj.

2020. aug. 10. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!