Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki haverkodni, dumázgatni?

Valaki haverkodni, dumázgatni?

Figyelt kérdés

Nekem mindig is hiányzott az életemből az a tipikus fiú barát/haver, akivel bármit kitudunk tárgyalni, esetleg ütközni párszor erre-arra. Szóval gondoltam szerencsét próbálok itt. ;)


Ami(ke)t rólam tudni kell:

-17 éves vagyok

-Bármiről lehet velem beszélni

-Érdeklődési köröm főként a számítástechnikában rejlik, de bármi érdekelhet

-Zenei műfajokból a mulatóson kívül bármi mehet

-Egy Szolnok megyei városkában lakom, tehát ha nem az ország másik végében vagy, össze is ütközhetünk akár egy idő után

-Nem tűnök el csak úgy, tehát akár hosszútávú barátság is kötődhet


Főként korombeliekkel szeretnék dumázgatni, haverkodni, max olyan 22-23 éves korig. Vagy olyanokkal, akik a közelben laknak, de ez nem olyan fontos kritérium. Barátokat, haverokat keresek, nem párkapcsolatot, ez fontos.


Ha van kedved, bátran csapass privát üzenetet, vagy válaszolj, és írok én. Aztán majd látjuk, hogy alakul. ;D


2020. júl. 11. 20:22
 1/1 anonim válasza:
19F vagyok, ha gondolod:)
2020. júl. 12. 13:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!