Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fiúként mániám a hajápolás,...

Fiúként mániám a hajápolás, hajjal foglalkozás, találhatok olyan lány barátot, akivel egymás hajával foglalkozhatunk?

Figyelt kérdés
Mivel fiúnak születtem és nincs lány testvérem, ezért nem is volt alkalmam kipróbálni egy csomó mindent hajjal kapcsolatban. Irigyeltem is, amikor láttam a lány osztálytársaimat egymást kisminkelni, szépíteni, fésülni. Nem mertem felvállalni se, mert tartottam tőle, hogy mit fognak hozzá szólni, de nagyon szeretem a hajpakolásokat, amiket otthon lehet készíteni természetes konyhai összetevőkből. A mániám lett. Annyira jó lenne, ha egy olyan lány barátom lenne (csak barátság), akivel egymás hajára tehetnénk pakolást, fésülhetnénk egymás haját, az enyémet zselézhetné, különböző frizurákat próbálnánk ki egymáson és ilyesmik. Ezt a mániám, érdeklődésem kipróbálhatom, lehet ilyen lány barátom?
2020. júl. 9. 08:44
 1/6 anonim válasza:
Tanulj fodrásznak, a suliban lenne rá sok lehetőséged, és nem néznének ki, vannak bőven hetero férfiak is a pályán. És nem tudom, milyen idős vagy, de ismeretlen barátkeresés helyett, ha tetszik ez a pálya, később simán hirdethetsz, hogy gyakorolnál, jelentkezőket keresel rá. Van egy barátnőm, aki idősotthonokba ment ki ingyen hajat mosni, vágni, fésülni, nagyon örültek neki, másodszorra már fizettek is érte. Te is kitalálhatsz valami ilyen bizniszt, amit szeretsz is, aztán fejleszted.
2020. júl. 9. 08:57
 2/6 anonim válasza:
Én pasi vagyok, de örülnék, hogyha a hajammal foglalkozna valaki. :)
2020. júl. 9. 10:11
 3/6 anonim válasza:
Fodrász szakmát tanulj! :)
2020. júl. 9. 10:42
 4/6 anonim válasza:
Mindenképp fodrász legyél. Ahova jártam iskolába ott volt fodrász osztály is és 1 fiú volt az osztályba a többi lány, biztos találnál ilyen barátnőt.
2020. júl. 9. 11:09
 5/6 anonim válasza:
Legyél borbély.
2020. júl. 9. 12:02
 6/6 anonim válasza:
Az a baj, ez kevés egy barátsághoz. Én fodrásznak tanultam, értek is a szakmámhoz, és imádom ha babrálnak a hajammal, de ha emellett minden más nem működik akkor ez így nem elég...
2020. júl. 9. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!