Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ha egy lány azt mondja, majd...

Ha egy lány azt mondja, majd ír elfelejtheti?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel jól kijövünk és rengeteget msn-ezünk. Megkérdeztem tőle, hogy van-e kedve találkozni. Azt írta hogy persze, csak nem tudja mikor jó, de majd ír. Még nem írt, és úgy írtam neki, hogy június 15től, tehát mától valamikor. Még nem írt semmit, viszont eddig rengeteget írogattunk egymásnak. Ma is írtam neki, egyből visszaír, ahogy szokta, viszont most nem kezdünk el annyit beszélgetni, hanem van 2 perc és annyi. Félhet esetleg vagy nem meri felhozni a dolgot vagy esetleg készül és hogy felhozza vagy mi állhat a háttérben. Persze előfordulhat, hogy dolga van. Csak abban meg az a fura, hogy egyből visszaír és ha dolga lenne nem írna vissza egyből.

2020. jún. 15. 14:54
 1/7 anonim válasza:
Van még MSN? Én 8 éve láttam utoljára. Amúgy simán lehet, hogy nem akar találkozni, csak nem meri elmondani. Velem olyan is volt, hogy mindent megbeszéltünk, de nem jött el.
2020. jún. 15. 14:58
 2/7 anonim válasza:
Lehet nem akar talalkozni csak nem meri megmondani
2020. jún. 15. 14:59
 3/7 anonim válasza:
msn? :O Mikor történt ez?? Ugye nem 10 éve várod, hogy írjon? :D
2020. jún. 15. 14:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Az MSNnél messengert akartam írni
2020. jún. 15. 15:01
 5/7 anonim válasza:
Nem kell ennyit agyalni rajta, kérdezz rá megint.
2020. jún. 15. 15:02
 6/7 anonim válasza:
Nem mer talizni.
2020. jún. 15. 19:14
 7/7 anonim válasza:
Igen, simán el szokták ilyenkor felejteni ezzel jelezve, hogy nem gyere be a téma neki.
2020. jún. 15. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!