Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan, aki tényleg...

Van itt olyan, aki tényleg barátkozni akar?

Figyelt kérdés

Azaz, aki nem lép le két nap után, hanem mindent belead abba, hogy tényleg egy jó barátság alakuljon ki. És a barátság barátság is marad, semmi több vagy extra, vagy bármi egyéb olyan tevékenység, fogalom, ami már nem tartozik bele a barátság kategóriába.


Emellett pedig a kezdeti netes levélváltások után képes tettekre is, kilépni a kijelző mögül, és személyesen, közös programokat kreálni, megélni.


A kérdező férfi, szóval, ha neked ez problémát okoz, hogy nem tudsz "vele csajozni, mert ebben reménykedsz", akkor kérlek ne is írj, előzzük meg ezt a felesleges kört. Egyébként mindkét nem képviselői írhatnak, senki nem élvez a neme miatt sem előnyt, sem hátrányt.


A korod is tüntesd fel, légy szíves (én 29 vagyok). Hiszen, ha esetleg velem nem is jön össze a barátkozás, még ki tudja, hogy éppen egy másik kommentelő nem rád vár-e.


Adjuk meg az esélyt arra, hogy, akik komolyan gondolják, valóban (minőségi) barátra is lelnek!

Én mindent megteszek ez érdekében, na és te, ti?!

Várom válaszod, válaszotok! ;)



2020. jún. 12. 11:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, barátkoznék, lány/nő vagyok.
Igen, barátkoznék, férfi/fiú vagyok.
Ááá, azt hittem lehet csajozni, de így kihagynám, ha már a kérdező pasi.
Igen, barátkoznék, de inkább csak online szeretnék.
Igen, barátkoznék. Közös programok? Naná!
Nem barátkoznék, csak troll vagyok, és rontom itt a levegőt.
50 szavazat
1 2
 1/20 anonim válasza:
a Gyakori Kérdések nem társkereső de ha csak haverságra gondolsz nem szerelemre (vagy többre) akkor igazából persze.
2020. jún. 12. 12:24
 2/20 A kérdező kommentje:

A barátság barátság, legalábbis remélem, hogy az értelmes embereknél a szó jelentése tényleg az, ami az adott fogalom valódi funkciója.


Nyilván lehetne burkolt csajozás/pasizás a kérdés, de egyszerűbb lenne szerintem randira találni valakit (tapasztalat), mintsem egy jó barátot.

2020. jún. 12. 12:32
 3/20 anonim válasza:
nekem írhatsz ha szeretnél, 26/F
2020. jún. 12. 12:32
 4/20 A kérdező kommentje:
Írtam, hiszen mint említettem, a barátkozás a célom.
2020. jún. 12. 12:36
 5/20 anonim válasza:
ok ,kirandulas,nyaralas,sutögetes strandolas mehet
2020. jún. 12. 12:40
 6/20 anonim válasza:

Szia.

Írj.

40/N

2020. jún. 12. 13:02
 7/20 anonim válasza:

Szia!

Nem?

Kor?

Hová valósi vagy?


Én 19F Budapest ha van kedved írj bátran.

2020. jún. 12. 14:01
 8/20 anonim válasza:

21/F

Debrecen

Nem létszükségem a társaság de ha az illetők jó fejek részemről mehet bármi. :P

2020. jún. 12. 14:14
 9/20 anonim válasza:
22/L Budapest
2020. jún. 12. 14:52
 10/20 anonim válasza:

Tudod, azt hiszem, az emberek már egyáltalán nem akarnak személyesen sem beszélgetni,sem találkozni.

Férfiként írom, hogy amikor budapesti kirándulótársakat kerestem,és tényleg csak erről lett volna szó, beszélgetésről,humorról, kirándulásról,senki, de senki nem írt.

Illetve egy valaki írt,aki erdei szexkalandot keresett. Mert azt hitte, hogy álcázott szexkereső vagyok.

Közös és feltételen személyes élmények,beszélgetések és programok nélkul lehetetlen még haveri, nemhogy baráti viszonyt kialakítani.

Aki pedig hajlandó lenne, az mind vidéki,sajnos.Táv - barátság pedig nem nagyon működik.


Hiába a technika,ha az emberi oldalt nem becsulik sokan.Pedig egy órás humorral fűszerezett beszélgetés, egy kávé, vagy egy séta nagyon jó tud lenni !

De ilyen a világ, ezt tudomásul kell venni :) Még ha nehéz is.

2020. jún. 12. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!