Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan, aki tényleg...

Van itt olyan, aki tényleg barátkozni akar?

Figyelt kérdés

Azaz, aki nem lép le két nap után, hanem mindent belead abba, hogy tényleg egy jó barátság alakuljon ki. És a barátság barátság is marad, semmi több vagy extra, vagy bármi egyéb olyan tevékenység, fogalom, ami már nem tartozik bele a barátság kategóriába.


Emellett pedig a kezdeti netes levélváltások után képes tettekre is, kilépni a kijelző mögül, és személyesen, közös programokat kreálni, megélni.


A kérdező férfi, szóval, ha neked ez problémát okoz, hogy nem tudsz "vele csajozni, mert ebben reménykedsz", akkor kérlek ne is írj, előzzük meg ezt a felesleges kört. Egyébként mindkét nem képviselői írhatnak, senki nem élvez a neme miatt sem előnyt, sem hátrányt.


A korod is tüntesd fel, légy szíves (én 29 vagyok). Hiszen, ha esetleg velem nem is jön össze a barátkozás, még ki tudja, hogy éppen egy másik kommentelő nem rád vár-e.


Adjuk meg az esélyt arra, hogy, akik komolyan gondolják, valóban (minőségi) barátra is lelnek!

Én mindent megteszek ez érdekében, na és te, ti?!

Várom válaszod, válaszotok! ;)



2020. jún. 12. 11:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Pont szerencséd van, tagja vagyok egy budapesti kirándulós csoportnak. Privátban megadom neked a szervező elérhetőségét. :)
2020. jún. 12. 19:17
 12/20 anonim válasza:

Szerintem működhet a távbarátság is. Nekem van egy nagyon jó barátom, akivel jó fél éve nem találkoztunk már, akkor is csak pár órára. Mégis igen mély a kapcsolatunk. Szerintem ha megvan a lelki rezonancia, akkor nincs gond. Természetesen, ha van lehetőség, én is preferálom a közös programokat, azok is szükségesek, de egy picivel fontosabbnak tartom a lelki vonalat.

Kérdező, engem kereshetsz nyugodtan, meg más is, aki esetleg szeretne. Ha tényleg jól el tudunk beszélgetni, és kialakul egy mélyebb kapcsolat köztünk, akkor szívesen találkozom is. Viszont azt elöljáróban közlöm, hogy nem szoktam fenn lenni éjjel-nappal, úgyhogy aki türelmetlen, az kérem ne keressen! Pár napon belül mindenképpen válaszolok viszont.


20/L

2020. jún. 13. 00:06
 13/20 anonim válasza:
Írtam a kérdezőnek egy közepesen hosszú, barátságos, konszolidált levelet közel egy napja. Válaszra sem méltatott. Ezzel nem is lenne semmi baj, ha nem pont úgy viselkedne, amiről ő panaszkodott a kérdésében...
2020. jún. 13. 13:27
 14/20 anonim válasza:
Én is nyitott vagyok barátságra. 21/L/vízöntő/Pécs
2020. jún. 13. 13:31
 15/20 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as.

Ne haragudj, de az előtted levőnek is most tudtam válaszolni. A tiédet sem hagyom figyelmen kívül!

2020. jún. 13. 13:32
 16/20 anonim válasza:

Nekem is írhattok

24/F

2020. jún. 13. 16:28
 17/20 anonim válasza:

Nekem irhatsz. Felesegemnek meg jobb is ha ferfivel beszelgetek mert eleg feltekeny a nokre :D

29F

2020. jún. 14. 02:58
 18/20 anonim válasza:
Szívesen barátkoznék én is. 29N Győr
2020. jún. 14. 20:34
 19/20 anonim válasza:

Én 18 éves vagyok és lány, ami azt jelenti hogy sokkal fiatalabb nálad :D

Azonban pont ilyen célra keresek embereket, azonban sajnos itt a legtöbben a párkapcsolatra hajtanak. Ha valakinek van kedve barátkozni, nyugodtan keressen meg privát üzenet formájában :)

2020. jún. 16. 22:21
 20/20 anonim válasza:
Nekem is írhatsz ha szeretnéd. :) 22/N
2020. jún. 22. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!