Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol találok ilyen lányokat?

_Ijaszlovag_ kérdése:

Hol találok ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Igazából, azt sem tudom melyik kategóriába illene ez a kérdés.

Az a helyzet, hogy a környezetemben nem találok olyan lányokat, akik számomra vonzóak. Olyan lányokra gondolok, akik nem partizzák, drogozzák, isszák, cigizik szét az agyukat. Kicsit csodabogár fiú lévén nem vagyok egy központi ember a sulimban sem. Csak azért, mert nem járok el házibulikba szétokádni magamat, meg nem cigizek, meg nem drogozok. Inkább a hobbiaimba fektetek időt, energiát, és pénzt. (Veterán motorokat újítok fel, és adok tovább, hogy megmaradjanak az utókornak, valamint lovagolok, vívok, és íjászkodom) Ezek miatt is elitélnek, mert ez nem trendi. Kiközösítenek az osztálytársaim is. Ja, és szerintük kicsit "idejétmúlt" világfelfogásom van. Számomra fontosak a nemzeti értékek. Nekem három olyan dolog van az életemben amiért mosolyogva menetelnék halálba, az a családom, a hazám, és a hitem. Olyan lányt keresek, aki így fogad el, és így szeret. Nem találtam eddig ilyet. Mondják sokan, fiatal vagy még, biztos találsz majd ilyet. Igen, tudom. Csak nehéz egyedül. Kell valaki aki ott van mögöttem mindig és támogat.


2020. jún. 2. 16:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyébként elég introvertált vagyok, nehezen ismerkedek. Nem volt még nagyon komoly kapcsolatom, csak egy (ami csak részemről volt komoly). Sajnos nincs sok barátom, és aki van is, azt vagy nem minden téma érdekli ami engem, vagy érdekli csak egy tuskó, és flegmázik. Nagyon szürkék a hétköznapjaim, kell egy társ. Csak nem tudom ki.
2020. jún. 2. 16:34
 2/12 anonim válasza:
Rakd ki társkeresés kategóriába
2020. jún. 2. 16:51
 3/12 A kérdező kommentje:
Ő, van ilyen is? Bocsi, nem olyan rég óta vagyok az oldalon. Hogy birom átrakni?
2020. jún. 2. 16:55
 4/12 anonim válasza:
Ezt már leírtam egyszer egy lánynak, aki meg pont ilyen fiút keresett: valahogy találjatok már egymásra. :D
2020. jún. 2. 17:04
 5/12 A kérdező kommentje:
Ki az. Tudnom kell.
2020. jún. 2. 17:18
 6/12 anonim válasza:
Ne változz meg. Magadat add, és előbb-utóbb rátalálsz arra az emberre, akit neked teremtett az Isten. Mindennek megvan a maga ideje. Türelem!
2020. jún. 2. 19:22
 7/12 anonim válasza:

Sajna sehogy nem lehet

ctrl+c ctrl+v -zd át oszt jól van,

2020. jún. 2. 19:38
 8/12 anonim válasza:

én sok ilyen lányt ismerek a többségüknek bejönnek az ilyen srácok

egyébként én is vívok és szeretek íjászkodni is

2020. jún. 2. 23:09
 9/12 anonim válasza:
Egyébként nem minden lány iszik/cigizik/drogozik, aki bulikba jár. Van, aki csak a zene miatt megy, vagy mert szeret táncolni, szóval ne zárj ki egyből mindenkit, aki el szokott járni bulizni.
2020. jún. 2. 23:55
 10/12 Thispain válasza:
Azt is megvárhatod, hogy egy moderátor rakja át.
2020. jún. 2. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!