Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Emberek szívfájdalmakkal és...

Emberek szívfájdalmakkal és gondokkal! Rámírnátok?

Figyelt kérdés
Na jó. Ezt még tuti nem kerte senki, de amióta karantén van senkivel nem történt olyan amin lehetne lelkizni úgyhogy csak a megszokott témákról beszélünk... Szóval ha kéne aki meghallgat akkor írj rám légyszi...🥺 Meg amúgy saját tapasztalatból tudom hogy egy vadidegennek néha könnyebb elmondani, mondjuk lehet hogy ott a kicsit illuminált állapot is segít... Amúgy fiúk is írhatnak, de szexuálian senkit sem kényeztetek... Amúgy 17/L

2020. máj. 28. 22:37
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Pontosan. Látom, hogy azért tudsz te ha akarsz, meg tudod azt amit tudsz. :D

Egyébként sokszor a miérteket se kell megértened, mert lehet átvetted valakitől és nem is a te problémád(sokan csináljuk ezt.)

A lényeg hogy élvezd ha akarod a trauma,drámát de tudd és tudatos légy magadra közben hogy ne szippantson be másnak a baja, miközben segítesz neki mert az energiát vesz el tőled aztán csodálkozol hogy rosszabbul vagy mint voltál "empátia" címkével átvett dolgok miatt, az meg megint nem tisztelet önmagaddal szemben. :) 6#8#-as voltam.

2020. máj. 28. 23:27
 12/22 A kérdező kommentje:
#6 #8 #11 Szerintem te vérprofi vagy... és tényleg úgy tudod forgatni a szálakat hogy a választ ne te mondd ki hanem a másik jöjjön rá...
2020. máj. 28. 23:36
 13/22 anonim válasza:

Az ilyen kérdéseknél először mindig felcsillan a szemem, és már nyomnék a privátra. De aztán rájövök, hogy bár tényleg tömegesen nyomja a lelkem mindenféle jelenlegi probléma, régi sérelmek, plusz minden egyéb, igazából nagyrészt a helyén tudom őket kezelni. Tudom, hogy mi mi miatt történt és, hogy hogyan kellene hozzáállnom a dolgokhoz azért, hogy jobb legyen, szóval valószínűleg az ilyen segítő szándékú emberek is csak ugyanazt tudnák elmondani, amit én is érzek.

Akkor tehát van értelme? :D

2020. máj. 28. 23:46
 14/22 anonim válasza:

a "vérprofi" vagyok. (Nem vagyok az.)

Ez a lényege kedves "anyuka" barátnő" mivel te is tudod a választ, csak a megfelelő kérdéseket kell feltenned magadnak. Aztán lehet oda lyukadsz ki, hogy nincs is szükséged arra hogy másokat pátyolgass, csak hiányzik az életedből a lendület és csinálhatsz valami milliószor jobb dolgot is, mint másnak a baját hallgasd. De mondom, nincs ezzel semmi gond, én is tudnék neked panaszkodni, de a legtöbb panaszomat tudom hogy megtudom oldani, tudom hogy nem valós csak jól esne kimondani, de mivel tudom hogy én vagyok a kulcs, így nem választom ezt mert azzal beragadnék a sztoriba amit mesélek magamnak is hogy problémám van, közbe meg nincs semmi problémám csak a sztori amihez ragaszkodok. :D

2020. máj. 28. 23:49
 15/22 A kérdező kommentje:
#13 néha amikor azt hiszed hogy tudod kezelni akkor igazából csak elraktározod őket mélyen magadban,betemeted őket és tudod hogy ott vannak de nem foglalkozol velük. De sajnos hiába mindez mert ameddig ott él a szívedben nem fogsz tudi úgy cselekedni hogy ne határozza meg a jelenbeli cselekedeteidet... De az is lehet hogy nagyon ügyes vagy😉
2020. máj. 28. 23:51
 16/22 A kérdező kommentje:
#14 de valamiért mégiscsak ragaszkodsz a story-hoz...
2020. máj. 28. 23:53
 17/22 anonim válasza:

Juuuj de jól leírtad neki. Igen. A múlt irányítja a jelenbeli választásaink ha az nincs feldolgozva, nincs elismerve hogy már választottál valami mást így addig a hatása alatt élsz.

Ettől függetlenül jó kipanaszkodni magad néha valakinek, mert emberek vagyunk. :D Tetszik a gondolkodásod. A "vérprofi" voltam megint.

Van gógyid 17 évesen!! :)

2020. máj. 28. 23:55
 18/22 anonim válasza:
Nem ragaszkodok a sztorimhoz. Azért mert elpanaszolnék neked valamit, elmesélnék attól nem ragaszkodok mert tudom hogy az csak egy sztori, ezért nem választom azt. A sztori engem nem határoz meg, amíg én úgy nem döntök és beveszem ezt a sztorit. :D
2020. máj. 28. 23:55
 19/22 A kérdező kommentje:
"vérprofi" néha annyira jól esne egy olyan értelmes emberrel beszélgetni minden háttértől és viszonytól elvonatkoztatva a fontosabb általános dolgokról...
2020. máj. 29. 00:01
 20/22 A kérdező kommentje:
Mint te
2020. máj. 29. 00:02
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!