Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek spontán vetélése volt,...

Akinek spontán vetélése volt, és művi beavatkozás kellett, hány hetesek voltatok?

Figyelt kérdés
:(
2013. dec. 23. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen derült ki hogy nem él, és 10 hetes volt, mire sor került a missed ab-ra.
2013. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

9 hetesen derült ki a missed ab. (a missed ab. kifejezés egyébként nem a műszeres befejezést, műtétet jelenti, hanem azt, hogy az embrió nem fejlődik, a spontán vetélés késlekedik, hiányzik)

Két hét múlva indult be a vetélés, az erős vérzés miatt műtétes befejezés vált szükségessé.

2013. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12 hetes
2013. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6 hetes multam...
2013. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
6+1 hetes voltam.
2013. dec. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6 hetesen talán már nem is élt, de csak a 8. héten mondta az orvos, hogy ez biztosan missed ab lesz. a 9. héten volt a műszeres befejezés. Utána három hónap szünet a következő próbálkozásig.
2013. dec. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7 hetesen halt el, de 9 voltam mikor műtőttek. most végre menstruálok 4 héttel a műtét után.nekem is 3 hónapot mondott a doki de sokan állítják, hogy nem baj ha előbb jön.ha jönni akar nem tudsz mit tenni.sajnálom , hogy ennyien átéltük, kívánok mindenkinek egészséges babát és kellemes ünnepeket utólag:)
2013. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Nekem 3 hónap várakozás után azonnal megfogant a kislányom, aki mostmár 5 éves :) Boldog Karácsonyt, és sikeres próbálkozást mindenkinek, aki most erre vár.
2013. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kedves utolsó:akkor baj lenne ha esetleg előbb foganna meg mint ha kivárjuk a 3 hónapot?
2013. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A három hónap türelmi idő kapcsán megoszlanak a vélemények. Én tudok nem egy olyan esetről, hogy a műtét után két-három hónapon belül megfogant és abból is vetélés lett, mert a szervezet még nem regenerálódott, nem tudott beágyazódni. Hosszúnak tűnik a 3 hónap, de mi van, ha még egy vetélés lenne a türelmetlenség miatt? Meg azért én úgy vagyok vele, hogy lekileg is fel kell készülni újra a próbálkozásra, meg kell egy kis gyászidő is.
2013. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!