Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek megkeseredettet, szürke irigy vénasszony?

Figyelt kérdés
Februárban volt 23 hetesen terhességmegszakításom, életképtelen baba (2 éve vártuk), azóta két kémiai terhesség, egy missed ab. (Legyszi orvosi tanácsokat stb. be adjatok.) És nagyon nem tudom feldolgozni :((( gyűlölöm a kismamákat, utálok csecsemőt látni, ha gólyahírt kapok ismerősöktől, sírok. Mit tehetnék hogy ne legyek ilyen? Vagy javul ez majd? Pszichológushoz jártam, negyedik alkalommal megkaptam, hogy nekem nem is fájt ez az egész, és utána nem mentem többet, ha már ennyire nem hangolódott rám, nem akartam.
2013. dec. 22. 22:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk a két gyerek között 7 év a külömbség. Haveroméknál meg 8 Szóval ha a korod megengedi akkor hajrá. Nagyon szurkolok neked :)
2013. dec. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek, de próbálj meg örülni annak, h már van gyermeked. Én hasonló cipőben járok, csakhogy mi még mindig az elsőért küzdünk, vagyis azért, hogy egyáltalán gyermekünk legyen. Lassan már kifáradunk és arra is vannak jelek, hogy rámegy a kapcsolatunk...
2013. dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is fogadd őszinte részvétem! Másodszor leírom, hogy mi hogyan jártunk.

2012. augusztusában 20 hetes vetélés, beindult a szülés magától. Az első baba lett volna. Az akkori orvosom közölte velem, hogy "Á, nem olyan nagy tragédia, majd a következő!"

2013. május, újra terhes lettem, orvos váltás. 2013. szeptember 20 hetes vetélés. Kiderült, hogy velem született fejlődési rendellenesség miatt nem tudom kihordani a babákat. Most éppen várom, hogy megműtsenek, és lehessen gyerekem.

Nagyon sajnálom ami Veled történt, de örülj annak, hogy már van gyereked! A pszichológusodról pedig no comment. Szerintem válts pszichológust, hátha Ő tud neked segíteni.

Kitartás! Sok erőt kívánok Neked!

2013. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kedves 13-as válaszoló, fogadd részvétemet, nagyon sajnálom, ami veled történt! Igazad van, örülnöm kell annak, hogy már van gyerekem.

Remélem, sikerül a műtéttel megoldani a rendellenességet (méhsövény, vagy osztott méh?), és mihamarabb megérkezik hozzátok a kicsi baba, akit úgy vártok!

2013. dec. 27. 20:34
 15/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen! Kedves vagy Kérdező! Részleges méhsövényem van, ami áthajlik egyik oldalról a másikra.

Remélem sikerül felépülnöd! Nagyon szorítok Neked! Tudom, milyen érzés, mikor mindenkire irigy vagy,de nekem az idő, és a célok kitűzése segített! Nem csak a gyerekvállalást tűztem ki célul, hanem egyéb célokat is kitűztem. Pl.: Még boldogabbá tenni a férjem, segíteni másokon.

Sok erőt kívánok Neked!

2013. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!