Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elhalt magzat kezdődő vérzés?...

Elhalt magzat kezdődő vérzés? Elmegy magától?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Olyan lesz mint egy menzesz, csak erősebb. A jobbik dolog ebben a sajnálatos esetben, ha természetesen távozik. Nem viseli meg a szervezetet úgy mint egy abortusz. Az esetek 90%-ban problémamentesen kiürül a szervezetből. Hanyadik hétben vagy egyébként?
2013. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hetedik. biztos h befejezik ezt műtéttel én úgy gondolom.irány a kórház lassan.
2013. nov. 27. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem is elhalt terhességem volt idén nyáron, szerencsére nagyon jó orvosom van. Ő azt mondta, hogy nem ajánlja a művi befejezést, mert nagyon káros és ártalmas, a természet úgyis megoldja magától 90%-ban biztos hogy nem lesz semmi baj. Így is történt, szépen kiürült, egy kontrollra kellett visszamennem. Ami másik előnye még az hogy utána egyből próbálkozhattunk, nem kellett várni 3 hónapot. Kórházba mindenképpen menjél, lásson orvos.
2013. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
eddig annyira féltem tőle, de most már túl akarok lenni rajta.azt mondta nekem a doki h ekkora baba már nem tud csak úgy eltávozni mindenképp be kell fejezni.én is félek a következményektől, hogy esetleg vmit elszúr vagy nem lehet több de bízom az orvosban sokan ajánlották nagyon rendes..bocsi h leírom de most egy kisebb darab nyálkahártya is jött vele.mindegy, fel a fejjel nem lesz baj:) (ezt cska így magam bíztatása képpen)
2013. nov. 27. 15:23
 5/9 A kérdező kommentje:
plusz nem is tudom mikor merek majd újra babprojektbe kezdeni..félek tőle , hogy újra így járhatok.
2013. nov. 27. 15:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem be kellett fejezni műtéttel, hiába véreztem nagyon, nem tudott távozni...

Drukkolok, hogy minden rendben menjen!!!

2013. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem laminariat kaptam hanem vmi gyógyszert.ezek után femekkel fognak kitagitani ugye?
2013. nov. 27. 20:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem már jobban vagy
2013. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó.jól vagyok pont ma jött meg 4 hétre rá.vagyis elkezdődött inkább..remélem hamarosan összejön egy egészséges baba:)
2013. dec. 26. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!