Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha vetélés után nem ürül ki...

Ha vetélés után nem ürül ki teljesen a méh annak milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés
Ha valaki elvetél,de utàna nem megy el orvoshoz megnézetni magát...akkor a nő észre fogja venni,hogy ha tegyük fel maradt valami a méhében?

júl. 15. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Belázasodik és szepszist kap, lehet a méhét is elveszíti.
júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a vetélés után 2 héttel újra terhestüneteim voltak csináltam tesztet ami pozitív lett. Tudtam, hogy valami visszamaradt, mert nem lehetett volna ilyen teszteredményem. A kórházban azt mondták, hogy kiürültem, szóval voltam megnézetni(hcg ekkor 10 volt, szépen ürült ki). Majd amikor visszamentem a pozi tesztel és a tünetekkel annyit mondtak, hogy minek tesztelgetek. Megvizsgáltak és azt mondták, hogy minden rendben. Elmentem magándokihoz és ő találta meg a szövetszálat. 64 volt ekkor a HCG szintem.
júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem veszi észre. Vissza kell menni!!! Neked nem fontos az egészséged? Nem is értem a kérdést ne haragudj.
júl. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Jobb ha visszamész. Tudom, hogy az ember túl akar lenni rajta, de fogd ezt fel úgy, hogy legalább felteheted a kérdéseid arról hogyan tovább..stb.
júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Láz, bűzös folyás, levertség, szédülés. Nagyon ritka, hogy ne ürüljön ki magától az elhalt terhesség, csak ki kell várni.
júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha erős a gyanùd, hogy nem ürült ki rendesen, akkor ne itt kérdezősködj, hanem irány a doki!!
júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!