Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kinek hogy kezdödött vetélése?...

Kinek hogy kezdödött vetélése?Mennyi vérre lehet számítani vetéléskor?Tényleg olyan,mint egy erős mentruáció vagy annál sokkal rosszabb?

Figyelt kérdés

jún. 29. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vérzéssel. És azzal is végződött. Nekem nem olyan volt. Nem is rosszabb, csak lelkileg persze.
jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a vér nem volt olyan sok, a görcs volt szörnyű.
jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem barnázással kezdődött. Nem fájt, nem görcsöktem, nem volt kávezacc szerű. Sima barnázás volt. Majd 1 hét felerősödőtt és kórhái megfigyelés alatt szépen elment az embrió.


Nekem a vége olyan volt, mint egy erős menstruáció. Az kb 3 napig tartott.

jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A bolt közepén éreztem, hogy valami folyik. Lenéztem, a zoknim pirosofott. Elöntött egy pillanat alatt a vér minden előjel nélkül.

Ahogy menten ki a boltból, húztam magammal a vérnyomokat.

Kocsiba ültem, 2perc alatt otthon voltam. Ekkor már darabkák is potyogtak.

Elmentem lezuhanyozni, de a zuhanyzóba összeestem. Férjem hívott mentő. Tőlűnk kocsival 10perc a kórház, a mentő vagy 25perc után ért ki.

Én addig a zuhanyban ültem, mert ömlött belőlem.


Bevittek, egyből műtő. Altattak.


Mikor felkeltem, akkor mondták, 3 egység vért kaptam, annyit vesztettem, hogy sokkos állapotba kerültem.


10hetes voltam.

jún. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4# ez nagyon durva. Én is 10 hetesen vetèltem el. A vér nem volt olyan sok. Igaz már napokkal előtte vèreztem, a 7.hèttől pedig kisebb nagyobb megszakításokkal barnàztam. Egy erősebb mentstruàcióhoz volt hasonló, mármint ami a vért illeti. De a görcsök mielőtt távozott, az pokoli volt.
jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!