Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek ezek valamelyest...

Szerintetek ezek valamelyest már jelek vagy más?

Figyelt kérdés

Hétfőre vagyok kiírva műtétre. A doki szerint viszont hétfőig bármi megtörténhet, akár a vetélés is beindulhat. Tegnap este úgy éreztem, mintha a gyomrom picit vacakolna, arra gondoltam, hogy valamit megettem, ami nehéz volt, így be is vettem egy gyógyszert rá. Ahogy jött a lefekvés, nyugtalan érzésem volt. Nem is tudom hogy fogalmazzak, mintha belső remegésem lett volna. Magam alá raktam egy extra lepedőt biztonsági okból, de féltem elaludni. Aztán mikor már majdnem elaludtam, felrettentem. Ültem egy kicsit az ágyon, WC, majd lefeküdtem és végül csak elaludtam.


Ma reggel mikor felkeltem nem volt panaszom, aztán később amikor elkezdtem főzni, rámtört a kedvtelenség, az evést már nem is élveztem, igazából nem is kívántam. Ebéd után furcsának éreztem a hasam, aztán elkezdett szurkálni (mintha egy kis késsel szurkáltak volna, nem csak egy pontban). Nem volt fájdalmas, csak fura. Most is bizsereg, enyhén szurkál, van hogy abbamarad, csupán úgy érzem, hogy feszít a hasam. Mint puffadásnál. Ha számít, náthás is vagyok, de már tegnap jobb volt, persze még nem teljesen.


Szerintetek a gyomrom vagy ezek jósló kezdetleges jelek a vetélésre?


2019. okt. 15. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem az érzelmeid játszadoznak inkább veled. Nekem is a napokban volt műtétem, és én is nagyon féltem, hogy megindul nagyon a vérzés stb. Nem tudod úgysem megjósolni, hogy beindul-e magától vagy sem. A 9.héten már nem volt szívhangja a babának, ezt csak 2 héttel később tudtam meg, majd még majdnem egx teljes hétre rá volt a műtétem és nekem nem indult be magától a vetélés. Könnyebb lesz ha túl leszel rajta, kitartást neked és gyors felépülést!
2019. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Igazad volt/van, semmi sem történt. Pedig reménykedtem, hogy hátha.


Neked is kitartást kívánok és gyors felépülést!

2019. okt. 18. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is kívánok neked gyors felépülést és mihamarabbi gyermekáldást! :)
2019. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen még egyszer! 😊 Neked is mielőbbi gyermekáldást kívánok!
2019. okt. 22. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!