Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl alacsony, vagy magas afp...

Túl alacsony, vagy magas afp után mindenképp elküldenek genetikushoz, vagy amniocentézisre?

Figyelt kérdés
Akkor is ha a 18.heti uh-on mindent rendben találnak?
2010. júl. 8. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez orvosfüggő.... az én dokim 12. hetes kor óta hajtotta az amniót, van akinek a dokija egyáltalán nem támogatja... amúgy ha túl magas/alacsony az afp, annak nagyon sok oka lehet, nekem pl. túl alacsony lett, de azért mert még nem is töltöttem be a 16. hetet a vérvételkor...(idióta védőnő félretájékoztatott...)


amúgy az amnión nem a 18. heti UHn kell elgondolkodni, hanem a 12. heti genetikai után, de az a legjobb ha van kockázatelemzés azon a héten.

2010. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem elküldtek genetikai tanácsadásra,mert alacsony lett az Afp-m. A doki tök bunkó volt,2 perc alatt lezavarta.Utána beszéltem a saját orvosommal,aki azt mondta,nagyobb lenne a kockázata az amniónak,mint hogy beteg a baba.

Mostmár 28 hetesek vagyunk és makk egézségesek.

2010. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én önszántamból mentem amniora a korom miatt, pedig a leleteim nem indokolták.

Nem bántam meg, megnyugodtam, azóta 16 hós lányom.

Egyébként nem egy olyan horrorviszgákat, mint aminek kikiáltják, utána másfél héttel már ugyanúgy dolgoztam-

2010. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!