Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem kapok 2 héten belül...

Ha nem kapok 2 héten belül telefonhívást az amniócentézis után, az valóban azt jelenti hogy nincs semmi baj?

Figyelt kérdés
Tegnap volt 2 hete, hogy voltunk a SOTE I-en, de majd csak 19-én kell mennem eredményért, amikor már be fogom tölteni a 24. hetet. Van olyan akinek nem szóltak 2 héten belül, ellenben sajnos pozitív lett a kromoszómarendellenességre a teszt?
2010. júl. 8. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
szia szerintem nincs olyan akinek nem szólnak ha baj van különösen ha már ilyen előrehaladott a terhesség biztos minden rendben van már megnyugodhatsz mi szerdai nap voltunk és köv. hét pénteken délután már nagyot sóhajtottam képzeld a kombinált teszt eredményem 1:53 Down-t jelzet az integrált pedig jó volt és örömünkre az útobinak volt igaza már 30 hetes vagyok és szépen fejlődik a kis picim kívánok neked is további szép baba várást
2010. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

aranyos vagy, köszi szépen! Megnyugtattál!


Kellemes babavárászt és szép szülést Neked! :)

2010. júl. 9. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!