Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megütöttem a pocakomat véletle...

Megütöttem a pocakomat véletlenül és most nem tudom mit tegyek. Lehet baja a bébimnek? Tapasztalatokat írjatok.

Figyelt kérdés

A pocakom alján sikerült, és nagyon félek, hogy baja lett. Nekem nem fájt inkáb csak lelkileg. Fejvégű fekvésben volt eddig és lehet hogy ott ütöttem meg?

29 hetes kismama vagyok


2008. nov. 12. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj, a mechanikai eröbehatast a magzatviz jelentösen gyengiti. Nem törtent semmi a baba kobakjaval. Az unokatestverem nagy pocival egy teljes lepcsosort esett, es nagyon megütötte magat, iszonyuan felt,de a babänak semmi bäntodasa nem esett. Semmilyen szinten.
2008. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És az ő babája megszületett? Nem lett foltos a baba. És még egy kérdés tőled, mennyi idős kismama volt ő akkor?
2008. nov. 12. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is ütöttem már be többször is, volt hogy kaptam érte egy két rúgást, de baja nem lett, inkább csak felébredt. Megvédi őt a magzatvíz. Nekem azt mondták, hogy soha többé nem lesz ekkora biztonságban, mint a pocakomban. Boldog babavárást! 38 hetes kismama.
2008. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! Én is ebben bízom, de sajnos ilyenkor kijön belőlem ill. akkor ha velem történik. Nagyon megnyugtató amit írtál.

Könnyű szülést :)

2008. nov. 12. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok, tökeletes baba lett, mar iskolas, es kitünö tanulo, gyönyörü gyerek. Annak idejen szüles elött nemsokkal törtent vele. Mindenki izgult ertük, de semmi problema nem lett a nagy ijedelemen kivül.
2008. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyira reméltem, hogy ezt írod. Köszönöm, nagyon hálás vagyok. Boldog babavárást és könnyü szülést nektek
2008. nov. 12. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!