Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés lehet folyamatban?

Vetélés lehet folyamatban?

Figyelt kérdés
Április 20án pozitívat teszteltem, 23án az orvos látott petezsákot ès szikhólyagot, 4-5 hetesre becsült (én 1-2 héttel idősebbnek gondoltam magamat mert később is teszteltem, ès mensihez képest annnyival többnek kellett volna lennie) ma reggel rózsaszín lett a wc papír, rohantunk dokihoz, 6 hetesnek mondott de még nincs szivhang, de szívcsövet lát, 16mm petezsák ès 4 mm embrió, ès kaptam duphaston ès rutascorbin gyógyszert, èn most is 7-8 hetesre becsültem a terhességet de gondolom később fogant, vagy megállhatott a növekedésben ès kezd elmenni? Vannak tapasztalataitok? Agggódok
2019. máj. 10. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Én ultrahang előtt vettem eszre a wc papiron egy kis rózsaszínezest, mondta a doki hogy teljesen normális ha kis mennyiségében rózsaszínű folyásunk van . Másnap minden rendben volt ultrahangon. Szóval ne pánikolj, kaptál gyógyszert is nem lesz semmi baj csak tényleg ne idegeskedj !
2019. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Semmilyen vérzés ami lehet piros, rózsaszín vagy barna NEM normális terhesség alatt! Persze lehet, hogy ettől még nincs baj de igenis sokminden jele lehet. Progeszteron hiánytól kezdve a méhen kívülin át (ez nálad nincs mert van szikhólyag ami egyértelműen a méhen belüli terhesség jele), a hematómáig, lehet a rossz beágyazódás, lehet a méhlepény elhelyezkedése miatt, mondjuk ha eléri a méhszájat. Ezeken kívül még ezer dolog miatt lehet, persze van mikor ártalmatlan de semmiképpen sem szabad félvállról venni. Az jó hogy kaptál progipótlást!
2019. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!