Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha, naponta többször olyan...

Néha, naponta többször olyan hangokat hallok a hasamból, mint amikor roppan a térdem, vagy valamelyik izületem. Ti is hallotok ilyet?

Figyelt kérdés
Remélem ez nem valami baj. 35 hetes múltam, de nem a bordáim ropognak, azt érezném.
2008. nov. 11. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is volt ilyen, és a dokim azt mondta, hogy valószínű a beleim mozognak meg zörögnek. Én kicsit furának találtam, de aztán nem lett semmi gond. Kicsit sietett a maszat, 37. hétre született, de nem hiszem, hogy a két dolognak köze lenne egymáshoz. A legfontosabb, hogy ne idegeskedj, ha nem fáj, vagy keményedik, a baba mozog, akkor, szerintem nincs gond.

Boldog babavárást!

2008. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ő is siet, márvolt visszatartásom is , meg most is a sok gyógyszer itthon. Talán akkor kibírjuk valahogy.
2008. nov. 11. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is éreztem már ilyet, ha pontosan arra gondolsz, amire én... :S

Járás közben éreztem is, meg mintha hallottam is volna és olyan rémísztőnek tűnt, hogy meg is álltam. Mintha a hasamból jött volna. Egyszer fordult elő eddig, remélem többször nem fog, tényleg olyan kísértetiesnek éreztem. Vagy csak túlreagálom:)

Boldog babavárást és babázást kívánok neked!

2008. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!