Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orgazmus után keményedések?...

Orgazmus után keményedések? Eddig sose volt, de most meg igen?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy valamilyen szinten normális egy ideig, de nekem sose volt, max nagyon kicsi ideig, de most már majdnem 1 órája tartanak és a kisfiam is meg van "bolondulva" nagyon ficánkol. Ez még belefér?? Volt valakinek hasonló?

30 hetes vagyok, de direkt vigyázva csináljuk mindig a férjemmel.


2019. ápr. 20. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Akkor talán ideje lenne felhagyni a dologgal. Van,aki végig csinálja(mert nem gondol bele a dolgokba),van,akinek már az elején is gondot okoz. Az orgazmus alap esetben is méhösszehúzódással jár,pláne terhesen,amikor a "görcskészság" nagyobb. Méhösszehúzódás esetén mivel az izomzat összehózódik, az összehúzódás alatt a benne futó erek is összenyomódnak, gátolva ezzel a vér és így az oxigén áramlását,plusz ez lezajlik "beljebb" is,a babát közvetlenül is érintve. Én nem idegesíteném ezzel a gyerekem,pláne nem kockáztatnék egy komolyabb dolgot.Tökmindegy,mennyire vigyáz a férjed. Az orgazmus az orgazmus. Remélem az orvosod sem egy kökori maradvány és nem a konyakot vagy a bort javasolja terápiának erre. Az alkohol minden mennyiségben súlyosan károsít. Ha nem is látványosan most,de 5-10 év múlva lehet rá dolgokat visszavezetni.
2019. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Sokan nem vagytok tisztában a dolgokkal,amikor azzal jöttök,hogy óvatosan csináljátok!

Nem azzal van a gond soha,hogy benned van a párod pénisze,hanem magával az örömszerzéssel,az ingerekkel,az orgazmussal.. mert az okoz méhösszehúzódást,amitől lehet a keményedés

2019. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

orvost kérdezz ne a gyakoris szuper anyákat !

amit itt írnak az nem helytálló hanem csak simán a saját tapasztalatuk ...de te meg nem vagy ök

szal hívd fel a dokit és kérdezd meg ...

2019. ápr. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Hármaska gyönyörűm..Amellett,hogy "gyakoris szuperanya" vagyok még orvos is...Ha tanácsot nem tudsz adni,akkor fogd be a szád!!Első voltam.
2019. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!