Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhesvagyok?

Szerintetek terhesvagyok?

Figyelt kérdés

Harom honapja laurinat szedek. 6 hete szeretkeztem a parommal (a piros bogyonal tartottam). A mensim teljesen rendesen keses nelkul megjott, de nagyon fajnak a melleim, gyakran rosszul vagyok, rengeteget kell pisilnem(kb orankent, nem fogyasztok sok folyadekot), allandoan felvagyok puffadva es a pocim is egy kicsit mintha kidudorodott vna. Letezik h ien hamar latszana ha terhes vok? Es letezik h gyogyszerrel teherbe essek es meg meg is jojjon? Es vetelest hanyadik hetig lehet? Sajnos ha terhes vok semmikepp sem tudom megtartani a babat:(.Persze a tesztet megcsinalom, de addig is kerlek segitsetek. Nagy bajban vagyok. Ugy erzem megorulok...

Kerem tapasztalatokat is irjatok


2010. jún. 28. 17:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es elfelejtettem mondani, h a testsulyom nem valtozott es allando megjonerzesem van
2010. jún. 28. 17:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem feltétlenül okozza terhesség ezeket a tüneteket, bár az, hogy megjött még nem jelenti,hogy nem vagy terhes...Csinálj tesztet, de kétlem, hogy gond lenne. Ne aggódj! Ja, és a hasad biztos, hogy nem dudorodhat ki, hiszen a 6 hetes terhesség nem látszik egyáltalán!

Hány évesek vagytok?

2010. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos en csak 19 es o 18. Kulonben ha tobbek lennenk nem lenne gond, de semmi modunk nincs megtartani a babat:((
2010. jún. 28. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Esetleg ha tesztelnél... talán meg is tudnád...
2010. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Reggel fogok de addig elottem all egy ejszaka
2010. jún. 28. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha hat hete eshettél teherbe, már most is megcsinálhatod a tesztet, látszana, ha az lennél. Ne sokkold magad, ha nem muszály.
2010. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Megcsináltad a tesztet?
2010. jún. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!