Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyha babát várok, akkor...

Hogyha babát várok, akkor produkálhat a szervezetem olyan tüneteket menzi idejében, mintha meg akarna jönni?

Figyelt kérdés

Mellhúzódás, pici alhasi fájdalom, stb.

Szombaton kellett volna megjönnie, ma még semmi, de a mellem húzódik folyamatosan.


2010. jún. 28. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy terhes vagy, de az is, hogy késik Több ok miatt pl: most az izgulás miatt... A hét végén tesztelj hátha már ki mutatja.
2010. jún. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán izgulok, igazából úgy vagyok vele, hogy ha az vagyok akkor happy, ha nem, hát akkor majd legközelebb. Nem élem bele magam, hisz 5 éve nem esek teherbe. Majd ha jönni akar az a csöppség, úgyis jönni fog, ha még nem érzi úgy, akkor majd jön később. Nem igazán szokott késni, általában időben megjön. Hát azért remélem, hogy nem késik... :)
2010. jún. 28. 08:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanígy voltam amikor terhes lettem. 3-4 napig megjön érzésem volt. Az 5 napon vettem egy tesztet ami pozitív volt.

Már 4 hónapos a babám!

2010. jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babádhoz!

Reménykedek, hátha... Azóta mindig félve megyek el wc-re... :( :) Én 1 hetet biztos várni fogok a teszttel.

2010. jún. 28. 10:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!