Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ez tényleg...

Terhesség alatt ez tényleg normális lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már hetek óta fura sötétebb színű folyásom van(nem véres), és eléggé kellemetlen szaga is van.. csináltak tenyésztést, semmit sem találtak. Az orvosom szerint akár ez normális is lehet, bár nem mondta túl magabiztosan. Közben beszéltem az egyik frissen dipolmázott védőnő rokonommal, ő még nem hallott ilyesmiről. Valaki esetleg tapasztalt hasonlót?
2018. nov. 9. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

"Az orvosom szerint akár ez normális is lehet"

Keress egy normális orvost, mert ez a mostani csak tippelget, amiből neked vagy a babának baja lehet!

2018. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tenyésztés nem mutatott ki semmit, akkor nincs fertőzésed.
2018. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem normális. Bár ugye nem vagyok orvos. De szerintem egy alapos vizsgálatot megér, nehogy a babának vagy neked ebből gondod legyen.

Menj el esetleg egy másik magán dokihoz hátha tud neked valami konkrétat mondani.

2018. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából jobb orvoshoz a környéken nem tudnék menni. Igen, a tenyésztésből kiderült, hogy nem fertőzés, és szervi elváltozást sem látott.. rejtély egyelőre.
2018. nov. 9. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem vér? Nem lehet, hogy alvadt vér keveredik a folyásoddal, mert annak már van szaga? Ha már a fertőzés ki van zárva, akkor szerintem kb csak ez az opció maradt.
2018. nov. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért zárom ki a vért, mert egyrészt sajnos tudom milyen.. másrészt inkább azt mondanám, hogy sötétre szárad. Mindig megnézem a wc-papírt, akkor tök átlátszó kicsit nyálkás folyást látok rajta. Viszont pár óra után sötét mustársárgás színű valami képződik. :/
2018. nov. 9. 23:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben levetetném máshol is azt a tenyésztést, mert az biztos, hogy ez nem normális dolog terhesség alatt sem.
2018. nov. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam.. már komolyan az is megfordult a fejembe, hogy összekeverték a leleteket valahogy, mert egyszerűen nem hiszem el, hogy egészséges vagyok odalent.. :(
2018. nov. 10. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!