Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek nehezen jött össze a...

Akinek nehezen jött össze a Baba az hogy van?

Figyelt kérdés

Hányadik hétbe vagy?Tul vagy már a rizikós időn?

Mennyit vártatok a Babára,és miért?

Mi 2 évet vártunk rá,már elmultam 8 hetes:)

Köszi


2010. jún. 25. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma vagyok a 28. hétbe, 14 hetesen befektettek a kórházba mivel vérezni kezdtem.. azt mondta a doki hogy nagyon kicsi az esély hogy megmarad a baba,de nagyon erős volt.. és úgy döntött maradni akar:-)) mi 1,5 évig probálkoztunk a babával.. nehezen jött össze, volt már egy vetélésem is.. Szóval gratulálok a babádhoz,és sok egészséget kívánok nektek!:)
2010. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nagyon szurkolok nektek hogy minden rendben legyen!

És még a korházba vagy?

2010. jún. 25. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem már haza engedtek!:) de veszélyesztetett terhes vagyok vigyázok nagyon.. és te eddig hogy vagy? hányingered van? kislány v. kisfiút akarsz?:)
2010. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én 10 évet vártam és így is lombikkal sikerűlt de itt van a pocima és nagyon boldog vagyok! Igaz az AFP nem lett jó! De az UH-n minden oké volt!

19 hetes kismami

2010. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 7 évet vártunk rá, nekem is lombikkal lett, és eddig minden okés, remélem ez igy is marad! Boldog babavárást! 20+1 km
2010. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi az elsővel rögtön sikerrel zártuk a próbálkozást de sajnos csak fél időig akart velünk maradni aztán utána valahogy nem akart jönni senki két év próbálkozás és lassan már kétségbe esés után akkor amikor nem is gondoltuk hogy most akár sikerülhetett volna mégis sikerült bejelentkezett a kislányunk ) az előzmény miatt és egy kis barnázás meg vérzés után majd amniocentézis hát szóval az első félidőben minden volt annak ellenére azt mondom hogy nagyon jól vagyunk élvezzük egymás társaságát:-)))és minden rendben van nagyon szépen növünk és már vasárnap 29 hetesek leszünk kívánok szép baba várást nektek
2010. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat!

Sajnálom hogy sokáig kellett várnotok nektek is a Babára,de a fő hogy itt van:)

Nekem ritkán van hányingerem csak akkor ha nem eszem.

A cicijeim fájnak sürün járok pisilni.

Nekem mindegy hogy fiu vagy lány csak egézséges legyen!

2010. jún. 28. 10:22
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindegyikötöknek Boldog Babavárást kivánok!

Vigyázzatok magatokra!

2010. jún. 28. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!