Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet, hogy megváltozott...

Mitől lehet, hogy megváltozott a székletem színe?

Figyelt kérdés
23 hetes kismama vagyok. Az orvosom javaslatára abba hagytam az elevit szedését egy hete. Azóta nagyon világos barna színű inkább sárgás a székletem színe, meg az állaga is hígabb. Ne haragudjatok, hogy ilyen kérdést tettem fel, de nem tudom, hogy ez normális-e terhesség alatt????(Sose volt gond a székletemmel.)
2008. nov. 5. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert az elevitben vas van.A vastól pedig keményebb és fekete lesz.
2008. nov. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!!

ha szedsz manéziumot, attól is lehet. teljesen besötétedik. ez nem gond, majd visszaáll, ha már nem kell semmit szedned!!

37 hetes pocis

2008. nov. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, csak furcsáltam, mivel az elevit szedése előtt normális barna színű volt, meg az állaga is norm. volt. Most hígabb és sárgás. Azt tudom, hogy vas van az elevitben. Köszi mégegyszer
2008. nov. 5. 09:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármitől lehet, akár attól is, hogy a vitamin elhagyása miatt pillanatnyilag több a gyomorsavad és ilyenkor szokott világosabb színű lenni. De ha sok papírdobozos (rostos, 100%-os stb.) gyü,ölcslevet iszol, attól is ilyen színű lesz, legalábbis az én székletemre mindig is ilyen hatással volt. De aggodalomra szreintem nincs okod, mert ha ez nem párosul lázzal vagy egyéb tünettel, akkor a hurutos megbetegedést ki lehet zárni. Jó babavárást! :)
2008. nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is a vasra gyanagszom mert én is abba hagytam és nekem is világos lett,ez nem baj
2008. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!