Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek fiu lesz vagy lany?

Szerintetek fiu lesz vagy lany?

Figyelt kérdés

Elvegre teljesen mindegy csak egeszseges legyen!

De azert megis furdal a kivancsisag hogy megis milehet a baba neme. :)

Akinek van egy kis ideje adhat tippeket. :)

8 hetes vagyok még csak.

Nagyon ritkán van hányingerem hányni még nem hánytam. Nagyon fájnak a melleim beis vannak duzzadva valamint a szagokat nagyon hamar megerzem.

Az edes dolgokat nagyon kivanom ( csoki, turorudi,) valamint a fuszeres kajakat. De leginkább a mekis sajtburgert pedig sosem volt a szivem csucske. :D


2018. szept. 16. 21:59
1 2
 11/16 Zoequeen ***** válasza:
Én inkább a savanyut szeretem és a 16.-ik hetig nem is tudom hogy birtam ki szinte csak hanytam 😂 es közbe ugy kellett dolgozzak hogy titkolnom kellett mert probaidön voltam😆 és kislanyom lesz 🌸🤗 de amugy a tünetek szerintem nem befolyasoljak azt hogy fiu e vagy lany 😁
2018. szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy :) de ezekből nem lehet megállapítani. Nekem van fiú is, lány is. Mindegyiknél ugyan olyan ramatyul voltam, kB ugyan azokat kívántam. Még 4-5 hét és jó diagnoszta, jó készülékkel 99%pontossággal megmondja majd. Egyébként van megérzésed?
2018. szept. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél szarul voltam, hánytam, végigszenvedtem az első trimesztert, nagyon hasonló a két terhesség, apró eltérések vannak csak. Első lány lett, második fiú lesz.
2018. szept. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"De komolyan, ennek mi értelme van?" -kérdezed a harmadik hozzászólásban, hát, a legnagyobb jóindulattal mondom, pont annyi, mint a kérdésednek. Én értem, hogy tippeket vársz, de az is értelmetlen, mert nem változtat az 50-50 százalékon és ennyi erővel "lejátszhatnád" magadban is a szitut, elképzelve 30 választ, amiben mindenki mást ír és összegezheted, hogy nem jutottál előrébb. Képzeld el a válaszokat, ahogy mindenki leírja a tapasztalatát és azt, hogy akármit kívánt, érzett, bármennyire is rosszul volt avagy sem, az semmit nem jelentett a baba neme szempontjából. Két egyforma tünetekkel teli terhességnél is lehet eltérő nemű baba, nekem tűz és víz terhességem volt kétszer, mindkettő fiú, pedig köszönőviszonyban sem volt a 9 hónap alatt semmi.

Értelmetlen kérdésre csak értelmetlen válaszokat lehet adni és eskü a rosszindulat írmagja sincsen bennem feléd.

2018. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*pontosítok, az ötödikben kérdezted...
2018. szept. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél nagyon rosszul voltam, kb a 6.héttől a 10.hétig. Csak a sósat kívántam, ropit, sajtos tallért, a kovászos uborkát kilószámra ettem. Fiam lett.

Most pocakban a tesó, csak 2 hétig voltam rosszul,de nem annyira mint a fiamnál. Most csak az édeset kívántam állandóan, sütit, csokit, narancslét ittam mindig. Eddig még nem tudni a nemét, de a héten van esély rá hogy kiderül. :)

2018. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!