Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg tudná nekem valaki mondani...

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy lesz-e a babámnak valami baja, ha 35 hétben megröntgeneztek? Kisfiam 3 éves és félt odaállni a géphez, így nekem is oda kellett állni mellé. Védőruha nélkül álltam oda. Nem adtak ruhát.

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha szóltál hogy babát vársz és ennek ellenére nem adtak védőruhát,akkor ez kritikán aluli!Mivel ekkorra már a babának minden szerve kialakult,talán nem lesz baj.....De erre biztos választ nem tudok adni.
2008. nov. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!!!A kismamákat nem is szokták be engedni a rötgenre.Legalább védő ruhát kaptál?
2008. nov. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt modnanám,hogy lehet,de igazán csak egy orvos tudna neked biztosat mondani.

De egyszerűen nem értem,hogy nem adtak ruhát. Nekem amikor a fiamat röntgenezték(2 éves volt),már a pocakban volt a kislányom és be sem engedtek.Félidőn már túl voltam.

Egyébként hivtak egy ápolót,aki bevitte.

2008. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! A 35. hét a legrosszabb esetben is LÁTSZIK. Tehát kellett volna látniuk a röntgen kezelő személyzetnek, hogy mi a helyzet. De ha nem, akkor neked kellett volna ragaszkodnod a védőruhához. Annak idején anyukámat is megröntgenezték a 7. hónapban, semmi baja nincs a tesómnak.

Üdv.

2008. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!