Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Help! Normalis az hogy minden...

Help! Normalis az hogy minden terhessegi tunetem elmult a 13. héten?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A tünetek jönnek mennek. Nem jelent semmit. Én az első terhességemet végig hánytam,most várom a második,a 28. hétben vagyok,de csak két hét volt,amikor hánytam,még a terhesség elején.Aztán mintha elvágták volna. Teljesen rendben van amúgy a terhességem. Nem kell,hogy rosszullegyél. A rosszullétek a test reakciója a megváltozott állapotra. Nem vagyunk egyformák,így nem is reagálunk rá ugyanúgy. Nyugalom! Lehet egy pár nap,és megint fogsz émelyegni és hányni,de az is lehet,hogy ennyi volt. Tudom nehéz, de felesleges stresszelni rajta. Ha valami nem oké a babával,tenni amúgy sem lehet ellene. Voltál mostanában uh-n?
2018. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

13 hetesen èpp ideje, hog elmúljanak!!!! :)

Mik voltak?

2018. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat az eddigi tüneteim mellfájdalom illetve néha néha hányinger illetve hasszurka de az még van .Igen Hétfőn voltam a genetikai ultrahangon ott mindent rendben találtak.
2018. szept. 7. 16:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg elfelejtettem írni hogy a derékfájás ami megmaradt.
2018. szept. 7. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!