Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy közepes hüvelyi...

Van egy közepes hüvelyi gombás fertőzésem. Lehet valami baja a babának tőle?

Figyelt kérdés
Az orvosommal már a 3. kúpot írta fel,ideiglenesen megszűnik,de mindig kiújul.
2008. nov. 2. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is elég sokszor van ez a problémám. A doki azt mondta, a babának ettől nem lehet baja. Úgy legyen :)
2008. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem legalább 4X volt a terhességem alatt, és semmi bajunk nem lett :) A lényeg, hogy szülésnél ne legyen, mert a szülőcsatornából tud fertőzést összeszedni általában.

üdv.: 3 hós kislány anyukja

2008. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában szülés előtt mindenki "összeszed" ilyesmit. Ami közveltelen szülés előtt van, az az a fajta fertőzés, amiből a kicsik a szájpenész kapják meg. De ez nem olyan nagy baj, szinte mindenki átesik rajta.
2008. nov. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat: nekem is volt, de amióta grapefruit cseppeket iszom, mintha elvágták volna.

Nem az alkoholosat veszem, igaz nem olcsó, de jóval nyugodtabb vagyok, amióta nem folyik belőlem semmi:)

Az orvos is csodálkozik, hogy "hogy elmúlt".

30. hetes kismama

2008. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!